Rise Of Flight jako bojový letecký simulátor z první světové války dnes kraluje nejen fyzikálním modelem, ale též grafickým prostředím nové generace a rozličnými režimy simulace včetně online létání

Rise Of Flight jako bojový letecký simulátor z první světové války dnes kraluje nejen fyzikálním modelem, ale též grafickým prostředím nové generace a rozličnými režimy simulace včetně online létání. Právem lze tak Rise Of Flight nazvat nejlepším a zároveň nejkrásnějším simulátorem v současné době a zájem mezi našimi zákazníky o tento simulátor tuto skutečnost jednoznačně potvrzuje. Výhoda simulace Rise Of Flight spočívá též v neustálém pokračujícím vývoji a inovacích, které jsme měli možnost pocítit již několika vydanými patchy. Autoři programu se však rozhodli učinit další radikální krok a představit tak novou verzi Rise Of fglith obsahující jak zcela nové doposud nezažité inovace programové nabídky, tak také celkově vylepšení grafického prostředí, fyzikáklního modelu i přidání nových režimů hry. Navíc však tato edice vychází též s nejlepší nabídkou nových letounů z první světové války obsahující následující stroje: FOKKER D.VII, ALBATROS D.VA, PFALZ D. IIIa, FOKKER Dr. 1 a spojencké letouny v podobě: SPAD XIII, NIEUPORT 28, SE.5a, SOPWITCH CAMEL a bonusový letoun NIEUPORT N17. Cílem vývojářů tak bylo zpřístupnit více letounů v simulátoru nově začínajícím pilotům a učinit tak simulátor ještě zajímavější pro nově příchozy masy virtuálních letců. Vývojáři nám však v podobě této edice nabízí tak dvě nově skriptované kampaně (HAT IN THE RING, ERNST UDET).  kampaně.

FOKKER D.VII
ALBATROS D.VA
PFALZ D. IIIa
FOKKER Dr. 1
SPAD XIII
NIEUPORT 28
SE.5a
SOPWITCH CAMEL
NIEUPORT N17 

Vzpomínáte si na to, kdy vám instruktor poradil při bezpečnostním, či nouzovém přistání za účelem zjištění směru větru sledovat i kouř z komínů budov na zemi, které máte možnost sledovat z ptačí perspektivy ve vašem dosahu? Rise Of Flight: Iron Cross Edition umožňuje právě tuto skutečnost. Je vidět, že Rise Of Flight je skutečně simulátor, kterým se zabývají profesionální piloti, konzultují každý malý detail a dokážou jej v simulaci zastoupit v podobě interaktivního prvku výrazně oživující zážitek z letu.

 

Podrobná nabídka simulátoru Rise Of Flight: Iron Cross Edition:

– celkové vylepšení kódu programu
– grafické zlepšení v oblasti vizualizace i optimalizace

– vylepšení skriptováných kampaní 

– částečná úprava fyziky

– bonusový letoun Nieuport N17

– exkluzívní aktualizovaná tištěná mapa bojiště

– dva NOVÉ! síťové režimy vzdušného boje (re-spawn) až pro 64 letců

– dvě NOVĚ! skriptované kampaně (HAT IN THE RING, ERNST UDET)

– bonusový “skin pack” s řadou rozličných autentických dobových kamufláží

– NOVĚ! přidaný rychlý editor misí (za účelem zhotovení snadných a efektivních scénářů boje)

– NOVĚ! přidaný režim off_line hry nevyžadující pevné připojení k internetu 

– zcela přepracovaný systém aktivace programu (KONEČNĚ BEZ PROBLÉMŮ!!)

– aktualizace LEADERBOARDS – on_line výsledkové listiny dostupné přes internet

– NOVĚ! přidané zimní textury (roční období) včetně sněhových vloček!

– NOVĚ! přidané efekty G (blackout/redout)

– NOVĚ! přidané originální mapy bojiště pro individuální zhotovení online soubojů

– NOVĚ! přidaná podpora pro mody a individuální kamufláže včetně náhledů (ON/OFF)

– NOVĚ! přidané efekty grafického prostředí (HDR efekt, vrstvení oblačnosti, ultra! déšť)

– plně interaktivní atmosféra včetně odezvy větrného pytle i kouře z komínů !!!!

– NOVĚ! přidané prostředí pro snadnou optimalizaci a konfiguraci ovládacích prvků

Jak je vidět, Iron Cross Edition lze považovat za téměř nový simulátor Rise Of Flight a s novým obsahem této edice tak opět rozšíříte využití tohoto báječného simulátoru. Stále však nesmíme zapomenout na fakta, která zůstala zachována: ultimátní letový model, autentické poškození letounu, neuvěřitelně dynamické grafické prostředí, úžasné proporce umělé inteligence a hlavně reálný zážitek z letu. Pro další podrobnosti o tomto vyjímečném simulátoru neváhejte nastudovat podrobnosti o původní verzi Rise Of Flight přímo ZDE: