Zdá se, že projekt DCS: MiG-23MLA společnosti RAZBAM se v roce 2024 rozjede na vyšší obrátky. MiG-23, který nám přinesl stejný tým, který předtím vytvořil MiG-19, se stal v některých kruzích velmi očekávaným, a tak jsou jakékoli novinky o projektu vítány. Dnes jsme získali dobrý přehled o tom, jak na tom projekt je.

Nejnovější stav letounu MiG-23MLA

dcs razbam mig 23mla 2024 first

RAZBAM Simulations

Stejně jako u mnoha jiných modulů DCS World může vývoj trvat roky a často vede dlouhou klikatou cestou, než se dostane do stavu předběžného přístupu. DCS: MiG-23 prošel jakousi vlastní odyseou, ale zdá se, že vývoj je nyní v plném proudu a věci se nyní ubírají dobrým směrem.

Na svém serveru Discord dnes RAZBAM zveřejnil následující novinky:

Níže naleznete nejnovější aktualizaci od našich vývojářů, kteří pracují na mocném MiGu 23MLA 23-12A.

-Vnější model je dokončen na 90 %. Zbývá pracovat na finálních prvcích modelu vizuálního poškození a livrejích.

-Vnitřní model (kokpit) je dokončen přibližně ze 70 %, přičemž je již vytvořeno přibližně 95 % potřebných animací a textur pro kódování.
Kokpit v současné době používá jednoduché textury, zatímco na detailnějších a realističtějších texturách se teprve pracuje a budou zobrazeny, jakmile bude práce v pokročilejším stavu.

-Návrh manuálu modulu je v pokročilém stavu a bude brzy dokončen. Uvidíme, zda jej bude možné případně sdílet s komunitou, jakmile bude kompletnější, aby pomohl při čekání.

-Modelování systémů letadla a interaktivita kokpitu je již nějakou dobu v plném proudu. Počáteční testování letadel ve hře již začalo.

Děkujeme vám za podporu

Od nás všech z Razbamu

RAZBAM Discord

To vše zní velmi povzbudivě a dokonce i optimisticky, že modul je nyní v simulátoru a jsou do něj implementovány systémy a interaktivita kokpitu.

Zdroj :