Víkendová zpráva DCS World se věnuje mnoha různým tématům, od nové verze MK-84 pro F-16C přes povídání o nové aktualizaci počasí až po novou pozemní jednotku pro DCS World, která rozšíří seznam dostupných flakových děl.

MK-84 AIR pro Viper

In Dev 15.07.2022.1

Zdroj: Eagle Dynamics

DCS: F-16C bude mít brzy ve svém arzenálu novou zbraň: MK-84 AIR. Jedná se o 2000lb pumu pro všeobecné použití vybavenou ocasní sestavou BSU/50U. Jedná se o balón, který poskytuje možnost vysokého odporu pumy, což dává F-16 možnost nasadit tuto zbraň v konfiguraci s vysokou rychlostí a nízkou výškou.

Pumu lze selektivně nasadit s vysokým nebo nízkým odporem v závislosti na potřebách mise.

Aktualizace počasí

In Dev 15.07.2022.2

Zdroj: Eagle Dynamics

Vždy, když Eagle Dynamics mluví o aktualizacích počasí pro DCS, jsem trochu nadšený. Dnes jsme se dozvěděli jak o vizuálních aktualizacích, tak o podstatných aktualizacích systému.

Brzy přibudou nové efekty cirrových mraků a nové pohyblivé mraky, které budou ovlivňovány směrem a rychlostí větru. V současné době mají nové předvolby mraků pohyblivou animaci, ale ve skutečnosti se po krajině nepohybují. To se s touto novou aktualizací změní.

Po vizuální stránce přidává společnost Eagle Dynamics také efekt ledového halo (někteří z vás ho mohou nazývat “sluneční pes”), který má tendenci se objevovat za chladného a jasného počasí.

 

KS-19 100mm protiletadlový kanón

In Dev 15.07.2022.7

Zdroj: Eagle Dynamics

100mm tažený protiletadlový kanón KS-19, který se poprvé objevil na lodích během druhé světové války, byl sovětským protiletadlovým kanónem používaným v pozemní službě po druhé světové válce.

Zbraň byla určena k použití ve vrstvené obraně s 23mm a 57mm kanónem, které poskytovaly kratší dostřel a výškové možnosti.

In Dev 15.07.2022.6

Zdroj: Eagle Dynamics

Zdroj :