Společnost Origami Studios, známá svými předchozími verzemi scenérií Scottish Aviation Bulldog a London Gatwick pro X-plane 11 i Microsoft Flight Simulator, se nyní zaměřila na nejrušnější letiště v Evropě, London Heathrow pro X-Plane 12.

EGLL 5

Zdroj: Origami Studios

Londýnské letiště Heathrow začalo svůj život v roce 1929 jako Great West Aerodrome, malé letiště dále rozvíjené během druhé světové války. V roce 1946 bylo znovu otevřeno jako civilní letiště známé jednoduše jako “London Airport”, které po válce zajišťovalo leteckou dopravu po celém Společenství národů. Dnes se londýnské letiště Heathrow skládá z jednoho nákladního terminálu a čtyř terminálů pro cestující, kterými ročně projde více než 78 milionů cestujících mířících do více než 180 destinací. Na Heathrow létají společnosti Virgin Atlantic a British Airways a dalších 92 leteckých společností provozuje lety z této brány do Evropy.

Ačkoli podrobnosti o funkcích, které budou součástí vydání ztvárnění letiště od Origami Studios, ještě nebyly potvrzeny, vývojář přiložil množství snímků obrazovky letiště přímo z X-Plane 12. Soudě podle poskytnutých snímků obrazovky se zdá, že současný stav vývoje je v plném proudu a že jsou k dispozici statická letadla, detailní budovy terminálu, vegetace, pozemní vozidla a letištní značení.
Společnost Origami Studios potvrdila, že letiště bude plně využívat nejnovější funkce X-Plane 12, které zahrnují efekty deště a sněhu, optimalizované odrazy, pohyblivé nástupní můstky a 3D vegetaci a lesy.

Přestože vydání letiště Heathrow bude velmi očekávané, zatím nejsou k dispozici žádné podrobnosti o datu vydání ani ceně.

Chcete-li se podívat na další produkty společnosti Origami, přejděte na její webové stránky viz. zdroj.

Zdroj :