Společnost Eagle Dynamics vydala novou otevřenou betaverzi hry DCS World. Stejně jako většina otevřených betaverzí obsahuje řadu aktualizací a oprav pro celou řadu modulů, které simulátor podporuje. V e-shopu DCS World se také objevují tři nové zajímavé kampaně pro jednoho hráče.

Otevřená beta

Nejnovější patch

DCS4 002

Zdroj: Eagle Dynamics

Po nedávném vydání DCS: AH-64D je tu další oprava pro DCS World, která řeší chyby synchronizace vícečlenné posádky a možnost obnovit ovládání na trim-centr. Byl také přidán indikátor stavu SCAS a opraveno značné množství chyb.

Tato hotfixová oprava byla také příležitostí k řešení zbývajících chyb v mnoha modulech DCS. Připomínáme, že nová technologie FLIR je stále WIP, zejména pro letouny s pevnými nosnými plochami, jako je A-10C. Podrobnosti naleznete v úplném seznamu změn.

 

Operace Cerberus North

Kampaň od Ground Pounders

DCS4 003

Zdroj: Eagle Dynamics

S odhodláním chránit syrské civilisty zahájily síly NATO v rámci “Joint Syrian Task Force” operaci Cerberus North, jejímž cílem je vytvořit řadu bezletových zón po celé Sýrii. Jak se řetězec událostí v tomto smrtícím konfliktu vyvíjí, dostávají se regionální mocnosti na kolizní kurz směřující k totální válce.

MAD

Kampaň od Stone Sky

DCS4 005

Zdroj: Eagle Dynamics

Tato kampaň se soustředí na napínavý příběh pilota PMC jménem Anton Orlovskij, který se nachází poblíž Hormuzského průlivu. V poslední době USA posílily své síly v regionu a olej do ohně přilily i zpravodajské informace naznačující, že Írán vlastní jaderné hlavice. Zapojte se do bojů ve vzduchu s vrtulníkem a plňte úkoly jako velitel letu nebo letky.

Hormuz Freedom

Kampaň od SorelRo

DCS4 001

Zdroj: Eagle Dynamics

Vyzkoušejte své schopnosti v této příběhové kampani hry DCS: AV-8B Night Attack, která obsahuje řadu misí. Poletíte jako člen letky VMA-513 “The Flying Nightmares”, která je umístěna na LHA-1 Tarawa. Vaším úkolem je prosazovat zákon o svobodě volného moře tím, že umožníte námořní dopravu přes Hormuzský průliv a zároveň omezíte agresi Íránské islámské republiky.

Kampaně jsou dostupné na e-shopu DCS World nebo na Steamu, nezapomínejte ale na kontrolu požadovaných modulů pro každou samostatnou kampaň.

Zdroj :