Lidé ze společnosti Thranda vydali modely Cessna 208 Caravan a Grand Caravan pro X-Plane 11. Pojďme se podívat na nejnovější verzi od těchto zkušených výrobců letadel.

Nejnovější letadlo z řady Dynamic Generation
Thranda C 208 je nejnovějším modelem z jejich “Dynamic Generation Series”, což znamená, že letadlo je vybaveno širokou škálou vlastních možností, včetně možnosti přizpůsobit si nátěry, přesouvat panely, měnit konfiguraci letadla (nákladový modul, pneumatiky tundra atd.), a to vše za letu.

Letadlo je dostupné v jednom balíčku se dvěma verzemi, C208 Caravan 675 a C208 Grand Caravan. Letadlo má na výběr z 50 přístrojů včetně Aspen EFD 1000 a podpory RealityXP GTN750. Má realistický vlastní palivový a elektrický systém, zvuky FMOD, dynamický editor vzhledu, vymodelovaný turbovrtulový motor Pratt & Whitney PT6A-114A, elektrický vlečný letoun a detailní a přesnou letovou dynamiku zohledňující hmotnost, polohu nákladu a další.

Společnost Thranda vydala sérii výukových videí, která vám poskytnou kompletní pohled na modul i na létání s C208, takže stojí za to se na ně podívat. Uvolnili také desítky snímků obrazovky.

Tato verze neobsahuje panel G1000, nicméně na fóru X-Plane.org v sekci Thranda byl zmíněn rozšiřující balíček. Společnost Thranda se také zatím nevyjádřila k tomu, jaká bude její politika u této nebo jiných verzí letadel, pokud jde o upgrady na X-Plane 12.

Thranda toho do tohoto letadla nacpala opravdu hodně a tomu odpovídá i vyšší cena. Je k dispozici v obchodě X-Plane.org za 44,95 USD.

Zdroj :