Společnost Zero Dollar Payware se vrátila a tentokrát aktualizovala vizuální ztvárnění letiště Louisville Muhammad Ali International pro X-Plane. Tato aktualizace mění verzi scenérie na číslo 2, zahrnuje mnoho oprav a přidává několik nových detailů známého nákladního letiště.

Louisville International je centrem hlavního nákladního dopravce UPS. Na letišti UPS s rozlohou 5,2 milionu čtverečních stop a obvodem 7,2 míle se denně odbaví přibližně 2 miliony zásilek, v průměru 416 000 zásilek za hodinu. A je zde 125 nákladních stání pro letadla, což z něj činí jedno z nejoblíbenějších nákladních letišť na světě. Součástí KSDF je také terminál pro cestující, který v roce 2019 odbavil přibližně 4,2 milionu cestujících od dopravců, jako jsou Delta, Southwest, American a mnoho dalších.

Společnost ZDP neposkytla žádný seznam funkcí, nicméně na první pohled jsou v tomto balíčku k dispozici detailní pozemní textury a 3D budovy. Z přiložených snímků obrazovky se zdá, že letiště je kompatibilní s WorldTraffic 3, spolu s možným rozšířením SAM Jetway pro pohyblivé nástupní můstky. Vedle toho je vymodelováno detailní pozemní vybavení letiště na straně nákladní i osobní dopravy.

Tento balíček scenérií od Zero Dollar Payware najdete na fóru Threshold, kde je volně ke stažení. Pokud máte zájem o další balíčky od Zero Dollar Payware, najdete jejich katalog také na Threshold Fóru.

Zdroj :