Další týdenní přehled z DCS World nám tentokrát představuje i nové projekty vývojářů třetích stran, konkrétně půjde o nový letoun námořní verzi bombardéru Xian H-6J od Deka Ironwork Simulations

a samozřejmě další střípky z chystaného DCS: AH-64D.

V nejnovější otevřené betaverzi do systému DCS: F-16C Viper byla přidána symbologie radarového výstražného přijímače (HMCS). Užijte si to. Nyní je také k dispozici Xian H-6J, námořní bombardér s umělou inteligencí vytvořený partnery třetí strany Deka IronWork Simulations. Tento působivý letoun je vybaven novými řízenými střelami KD-20 a KD-63. K dispozici je nyní také nová funkce, která umožňuje výběr misí v kampaních pro jednoho hráče.

Pokrok na DCS: AH-64D je v plném proudu a v současné době se pracuje na řetězovém kanónu M230. Zvláštní pozornost byla věnována hydraulickým pohonům, které se otáčejí a zajišťují elevaci při míření. Modeluje se také pružinový mechanismus zbraně, který umožňuje její uzamčení do pevné palebné polohy. Zbraň může být podřízena zaměřovači IHADSS nebo systému TADS (Target Acquisition Designation System). Kromě toho se podívejte na video s ukázkou 30mm řetězového kanonu M230 dále v článku.

DCS: WWII Asset Pack obdrží další bezplatnou aktualizaci. První jednotkou, která bude k dispozici, bude Sd.Kfz. 124 Wespe; německé samohybné dělo. Zůstaňte naladěni na další informace o přírůstcích tohoto báječného evropského balíčku aktiv z druhé světové války.

Xian H-6J

Deka Ironwork Simulations

In Dev 24.09.2021.1

Zdroj: Eagle Dynamics

H-6J je námořní verze strategického bombardéru dlouhého doletu H-6K. Má zesílenou konstrukci z kompozitních materiálů a zvětšené vstupní otvory motorů pro ruské turbovrtulové motory Saturn D-30KP-2. Prosklený kokpit s velkými multifunkčními displeji a přepracovaná příďová část obsahují výkonný radar. H-6J je jedním z prvních modelů AI bombardérů s vysokým počtem polygonů v DCS World.

Šest pevných pylonů pod křídlem může nést nové střely KD-63 a KD-20 a nadzvukové protilodní střely YJ-12. Další tři hardpointy slouží pro ECM a datové moduly. Konvenční a řízené pumy lze nést pod křídly nebo v pumovnici.

AH-64D

Pokrok ve vývoji

In Dev 24.09.2021.4

Zdroj: Eagle Dynamics

Zbraňový systém M230 Area Weapon System (AWS) je 30mm jednohlavňový automatický kanón s řetězovým pohonem. Dokončen byl 3D model a texturování tohoto smrtícího řetězového kanonu, stejně jako elektromotor o výkonu 2 hp, který pohání munici rychlostí 550 ran za minutu do palebné komory.

Munice AWS bude obsahovat jak vysoce explozivní náboje M789 s dvojím použitím (HEDP), tak cvičné náboje M788. Všimněte si, že tyto náboje nemají stopovací prvky. Podívejte se na snímky obrazovky ve vývoji a na tuto ukázku DCS: AH-64D | M230 Chain Gun.

Pro představu o výkonném taktickém situačním displeji (TSD) letounu AH-64D uvádíme tuto ukázku. DCS: AH-64D | TSD Sneak Peek.

Balíček prostředků pro druhou světovou válku

Pokrok ve vývoji

In Dev 24.09.2021.6

Zdroj: Eagle Dynamics

Sd.Kfz. 124 Wespe  “Vosa” je založen na podvozku impozantního tanku Panzer II a je vybaven 105mm dělostřeleckým kanónem s lehkým pancéřováním schopným absorbovat palbu z ručních zbraní. Wespe byl vojsky Osy oceňován pro svou mobilitu a palebnou sílu, díky níž dokázal držet krok s rychle se pohybujícími tankovými formacemi. Wespe, fantastický doplněk balíčku prostředků DCS: WWII, poskytuje silám osy silný úder na dlouhou vzdálenost. Stáhněte si balíček nyní, abyste si zajistili přístup k novým jednotkám, jakmile budou k dispozici.

Zdroj :