Společnost Blindmankind Simulations aktualizovala svůj balíček misí pro DCS: UH-1H Huey “I LOVE THIS JOB” a přináší několik vylepšení a několik nových misí.

Pokud jste milovníkem online létání v helikoptérách a chcete létat záchranné mise, tak vám tento balíček nesmí uniknout. Pro ty, kteří nevědí o čem je řeč, je tu pro vás malý úvod.

Balíček misí zdarma pro DCS Huey – “I LOVE THIS JOB! A day in a life of a Sheriff”

Jedná se  vlastně jediný soubor s misí, ale obsahuje sadu misí, které vám budou náhodně přiděleny, jakmile začnete.
V těchto misích budete létat jako šerif v malém městě na Kypru, což znamená, že budete muset mít mapu Sýrie! Vaším vybraným vrtulníkem bude Huey, ale nebudete tam sami, protože s sebou vezmete taktického polního důstojníka (TFO).
Ten vám bude celý den pomáhat se všemi problémy a situacemi, které nastanou.

Tato mise (nebo chcete-li balíček misí/náhodných misí) je k dispozici zdarma a budete si moci vybrat ze 3 úrovní obtížnosti a 2 jazyků – angličtiny a španělštiny.

Nový obsah

i love this job dcs 06

Zdroj: Blindmankind Simulations

Jedna z těchto misí je svou mechanikou zcela nová. Najdete v ní podezřelé auto, které jezdí kolem a něco shazuje do vod bažiny, která je jižně od města. Ukáže se, že je v tom víc, než se zdá. A začíná policejní honička.

Podezřelé vozidlo se bude pohybovat po různých náhodných cestách, takže se může stát, že budete podezřelé vozidlo pronásledovat průmyslovou oblastí, vyhýbat se jeřábům v docích města nebo prolamovat letištní ploty ve snaze ho zastavit.
K dispozici je také nová operace SAR, čímž se počet těchto misí zvýšil na 11, ale přibyla k nim nová funkce: ukazatel života. Při vyzvedávání zraněných osob budete muset sledovat jejich životní funkce a dojet do nemocnice dříve, než zemřou.
Vylepšena byla také funkce přerušení mise a hráči nyní mohou právě hranou misi přeskočit.

 

 

To vše v balíčku zdarma. Stačí se ujistit, že máte DCS Huey a mapu Sýrie, a můžete si jej (a speciální livrej) pořídit právě teď. Odkaz ve zdroji!