Na stránkách obchodu X-Aviation se objevila stránka Douglas DC-3 v2 od Leading Edge Simulations s datem vydání, funkcemi a oficiální dokumentací.

DC3v2 19

Zdroj: X-Aviation

DC-3 v2 pro X-Plane 12, který vyjde ve čtvrtek, bude obsahovat dvě různé varianty: klasickou a moderní, přičemž první z nich bude kopírovat plány z rané výroby z 30. a 40. let a druhá bude mít moderní přístroje a avioniku, plně vyvinuté vlastní systémy s přesně simulovanou elektrickou logikou, dvě možnosti autopilota, simulované motory, hydrauliku a palivový systém; vlastní zvuky fmod, efekty částicového systému a systém údržby, kde se sleduje a zaznamenává každá operace letadla.

DC3 Panels

Zdroj: X-Aviation

Bude doprovázen moderním uživatelským rozhraním s informacemi o draku, údržbě, možnostmi přizpůsobení, ovládáním loadsheetu a kontrolním seznamem.

DC3 Systems

Zdroj: X-Aviation

Vývojáři se také zříkají seznamu věcí, které nebudou k dispozici hned při vydání: hydraulický systém má správné indikace, ale X-Plane neumožňuje hlubší interakci s ním; systémy proti námraze jsou přítomny, ale nejsou plně simulovány; hardwarová podpora je prý zatím “základní”; autopilot Sperry na variantě “Classic” nemá režim heading, pouze základní operace.

DC3 Experience

Zdroj: X-Aviation

‍Doplněk bude k dispozici tentočtvrtek na X-Aviation za 49,95 USD.

Zdroj :