Vím, že mnozí z vás trpělivě čekali na novinky o DCS: Mosquito, a tak mi nedělá větší radost, než když vám mohu oznámit, že společnost Eagle Dynamics vydala zbrusu nový trailer na DCS: Mosquito a otevřela předobjednávky tohoto modulu. To nám umožnilo více nahlédnout do modulu a také nám poskytlo nejrůznější nové skvělé pohledy na exteriér modelu. Pojďme se na ně podívat!

Dále tu máme nový trailer, který měl premiéru zhruba před hodinou. Je to to, co byste od Eagle Dynamics očekávali – brilantní ukázka nového letounu se spoustou pomalých nájezdů ukazujících detaily, rychlých akčních momentů a také pyrotechniky. Bystré oči si možná všimnou zasněžené krajiny, která vypadá spíše jako z DCS: The Channel Map než z Kavkazu (i když si myslím, že na některých záběrech se objevuje i ten).

Podrobnosti o předobjednávce

Se spuštěním předobjednávky jsme se také dočkali jasného popisu toho, které funkce jsou zahrnuty v předběžném přístupu. Pozoruhodné je, že Mosquito v předběžném přístupu bude mít vylepšený model poškození, který společnost Eagle Dynamics průkopnicky zavedla u svých prostředků z druhé světové války. Bude mít také modelování elektrického a palivového systému, rádia a funkce pro pérování vrtulí. Co se týče výzbroje, bude mít standardní čtyři kulomety Browning ráže 303, čtyři 20mm kanóny Hispano Mark II a volitelné 250lb a 500lb bomby v pumovnici a na křídelních stanovištích.

Funkce pro předběžný přístup:

Vysoce kvalitní vnější 3D model
Plně klikací kokpit se 6 stupni volnosti a nejnovějšími vizuálními efekty
Letová dynamika založená na oficiálních zprávách, našem vlastním CFD výzkumu a zpětné vazbě pilotů
Kompletní palivový systém a volitelné externí nádrže
Kompletní elektrický systém
Kompletní hydraulický a pneumatický systém
Pérování vrtule
Rádiové jednotky T1154 (vysílač) a R1155 (přijímač)
Podpora nového modelu poškození na základě vnitřní struktury
Včasný přístup k výzbroji:

4 britské kulomety Browning ráže .303
4 20mm kanóny Hispano Mk.II
250lbs a 500lbs pumy v pumovnici a pod každým křídlem
V tuto chvíli chybí několik pozoruhodných kousků. V současné době nejsou v early access verzi zahrnuty žádné rakety RP-3 (i když si vzpomínám, že tam byla poznámka o tom, že budou později).

Také mi není jasné, jak podrobné je modelování motorů při spuštění. Pérování vrtulí je jedna z funkcí, ale teplo a provozní limity jsou další sadou funkcí, které ne vždy přišly s prvním vydáním early access a obvykle byly přidány později.

Musíme se podívat, v jakém stavu to bude při spuštění, nicméně sada funkcí vypadá dobře a měli byste mít možnost si Mosquita hned pořádně užít. O tom všem se dozvíte více, jak se bude vyvíjet!

Zdroj: https://forums.eagle.ru/

Zdroj :