Modul DCS: Mi-24P Hind dostává oficiální sadu misí, které spojuje společná zápletka. S potěšením vám oznamujeme, že kampaň Mi-24P “Revanche” bude zahrnuta do příští otevřené beta aktualizace DCS 2.9. Jedná se o sesterskou kampaň k původní kampani DCS: Su-25 Frogfoot a zaručeně prověří vaše schopnosti v oblasti rádia, navigace a nasazení zbraní.

V souvislosti s očekávaným předběžným přístupem do hry DCS: F-4E Phantom od společnosti Heatblur Simulations nám ED připravili ukázku nové protiradiolokační střely AGM-45 Shrike, která je v současné době ve vývoji. Níže si prosím přečtěte podrobnosti.

Mi-24P Hind

Nová kampaň

Hero1.png.bfaf8161eb7eb6325f159359c9b1b4e6

Zdroj: Eagle Dynamics

V kampani DCS: Mi-24P Hind “Revenge” se zúčastníte podobných akcí jako ve stejnojmenné kampani DCS: Su-25, tentokrát však jako armádní letecký pilot.

Podle zpráv zpravodajských služeb existují důkazy o soustředění gruzínských pozemních vojenských sil na jihovýchodní straně řeky Enguri podél úseku KAHAT – OIREME – BASHI – RIKE. Pokoušejí se vytvořit úderný ešelon složený z 2. MIB a posilových jednotek. Zvýšila se také radiokomunikace nepřítele a počet rádiových kontrol.

Aby bylo možné čelit bezprostřední hrozbě v regionu, bylo podniknuto nezbytné posílení spřátelených jednotek včetně; přesunu dalšího páru bitevních vrtulníků DCS: Mi-24P Hind do předsunutého postavení 2 km západně od ACHIGVARA (volací znak “Skala”).

Kampaň “Revanche” pro Hind a zbrusu nový 3D model pilota mají být zahrnuty do příští otevřené beta aktualizace DCS 2.9. Zůstaňte naladěni!

Nedávno ED oznámili, že prověřovali nové informace o rozdílech mezi omezeními pohybu křídlových desek Mi-24V a Mi-24P. Po důkladném dodatečném prověření s malými a středními podniky získali další faktické informace ze skutečných letounů. Současné provedení stále zůstává správné jako výsledek tohoto výzkumu a nakonec dospěli k závěru, že v současné době nejsou potřeba žádné změny.

AGM-45 Shrike

Vývoj

Hero2.png.ab9d382f4421527be4eca69ee1f9a986

Zdroj: Eagle Dynamics

Jak je známo mnoha odborníkům na letecké zbraně, první generace protiradiolokačních střel, které se objevily v 60. letech 20. století, jako například AGM-45 Shrike, měly vyměnitelné vyhledávače naladěné na různá frekvenční pásma. V té době nebylo možné vyrobit jeden širokopásmový univerzální vyhledávač, takže vyhledávače byly na střely montovány před letem podle typu cíle, který hodlaly zasáhnout. Shrike má 10 vyměnitelných vyhledávačů naladěných na různá frekvenční pásma, která se vzájemně překrývají. Širší pásma jsou vhodná pro útoky na rodinu podobných radarů, zatímco užší jsou určena k zasažení konkrétních typů zařízení vysílajících rádiové vlny.

Hero3.png.d39dceecbc717a3a9d0cc736d1a87249

Zdroj: Eagle Dynamics

Střely AGM-45 Shrike byly v americkém letectvu hojně používány mnoha taktickými letouny od vietnamské války. Ve skutečnosti byly hlavní zbraní jak víceúčelových letounů F-4E Phantom, tak specializovaných F-4G Wild Weasel. V DCS budete muset vyhledávač vybrat na speciálním panelu nastavení zbraní v editoru mise.

Zdroj :