Během tohoto týdne se objevilo více novinek a oznámení pro DCS World. Projdeme shrnutí oficiálního newsletteru od ED a podíváme se na oznámené novinky.

Shrnutí newsletteru od ED

ED nám v pátek oznámili, že připravují mapu DCS: Top End Australia od vývojářské společnosti Check Six Simulations. Tato jedinečná mapa bude pokrývat rozsáhlé oblasti severní a západní Austrálie. Slibuje, že bude výjimečně krásná a exotická.

Otevřená beta verze DCS 2.7.17.29140 je nyní k dispozici ke stažení. Tato aktualizace obsahuje četné doplňky a opravy pro DCS: Mi-24P Hind, DCS: F-16C Viper, DCS: AH-64D, DCS: Mirage F1 a další. Vylepšena byla také věrnost chlazení motorů letadel z druhé světové války. Podrobnosti naleznete v úplném seznamu změn.

DCS: Top End Australia

Hero1.png.61d48710647974f5f97448fd72115f37

Zdroj: Eagle Dynamics

Mapa Top End Australia pokrývá 1 400 × 800 km australské pevniny včetně Západních a Severních teritorií. Díky kombinaci civilních a vojenských letišť se letci setkají s mapou, která zahrnuje bohatou červenou krajinu vnitrozemí doplněnou jezery a řekami, záplavovými oblastmi, pobřežím a centrem města Darwin.

Hero2.png.f75356dc3e10c50d38fe4ace2a6a07e8

Zdroj: Eagle Dynamics

Infrastruktura hlavních orientačních bodů byla pečlivě propracována do detailů, aby poskytovala co nejvyšší věrnost, a zahrnuje Mindil Beach, Darwin, Broome, Tindal, Curtin a Delamere Weapons Range. Mapa Top End Australia poskytne hráčům DCS jedinečný zážitek, který jim umožní zdokonalit své dovednosti ve vzdušné, pozemní i námořní oblasti a umožní simulovat skutečná cvičení, jako je například Pitch Black. Podívejte se na snímky z vývoje a sledujte další novinky, protože se brzy dočkáme zprávy o jejich vývoji.

Další nové mapy?

V poměrně krátkém horizontu jsme se letos dočkali oznámení a vydání většího počtu map pro DCS World než je obvyklé. Pro připomenutí to jsou oznámené mapy DCS: Kola, DCS: Sinai, a DCS: Top End Australia. Dále byla již vydána mapa DCS: South Atlantic Map. Bohužel pro někoho, ED na oficiálním fóru oznámili, že další mapy se nechystají. Je to zklamání pro ty, co stále čekají na mapu Koreje z 50. let minulého století.

Na druhou stranu se obávám, jestli i přes to není těch nových map příliš, zda to neuškodí kvalitním online serverům a nerozplynou se hráči do mnoha různých lokací a tím nezůstanou některé multiplayerové bitvy téměř prázdné. Uvidíme časem, věřím ale, že původní zdarma dostupná mapa Kavkazu bude stále dobře vytížená.

Otevřená beta verze

Aktualizace verze 2.7.17.29140

Hero3.png.63b92cac63febbe2e9b95f86b79c91eb

Zdroj: Eagle Dynamics

Nedávná aktualizace Open Beta pro DCS je nyní k dispozici a obsahuje mnoho oprav a vylepšení, jako například několik oprav pro DCS: F/A-18C Hornet. DCS: F-16C Viper získal vylepšenou logiku HOTAS, vylepšení bombardování a automatické uvolňování. DCS: Mirage F1 má spoustu nových funkcí a oprav. Součástí jsou také nové hlasové projevy pro DCS: Mi-24P Hind a mnoho vylepšení DCS Core. Přečtěte si úplný seznam změn.

Hero4.png.26dc2d8b56d7255b3824ec109964ce02

Zdroj: Eagle Dynamics

U letadel z druhé světové války byly revidovány a aktualizovány všechny systémy chladicích komponent. Přidán byl nový fyzikální systém varu, který je založen na teplotě a tlaku. Výsledkem je “přirozené” přehřívání (na bod varu) těchto tlakových systémů s uzavřenou smyčkou. Bojové poškození může být nyní způsobeno drastickým poklesem tlaku v důsledku průrazů. Můžete to vidět jako efekty páry vycházející z děr po kulkách v draku letadla. Tuto aktualizaci mají všechny bojové letouny kromě Spitfiru a Bf 109K-4.

Enigma

Server pro více hráčů

Hero5.png.1965178eda7ca88a9a935e7ee7adc739

Zdroj: Eagle Dynamics

Server Enigma Cold War vám nabízí přátelskou komunitu zapálených virtuálních pilotů DCS, kteří sdílejí vášeň pro vytváření realistických bojišť. Součástí je plně funkční systém kampaně, který má pohyblivou frontovou linii. Můžete se podílet na pozemních útocích, abyste posunuli frontovou linii, nebo zajišťovat bojové letecké hlídky. Piloti vrtulníků mohou také provádět výsadky pěchoty. Server se může pochlubit jedinečnou mechanikou pro provádění průzkumných letů. Kampaně obvykle trvají 1-3 týdny, které se střídají mezi mapou Sýrie a mapou Kavkazu. Přečtěte si, jak se hraje, a připojte se k Enigma discordu, abyste se zapojili!

 

Zdroj :