Vydání X-Plane 12 se blíží a očekává se velmi brzy, pokud tomu nasvědčují nejnovější informace od společnosti Laminar Research. Prohlášení zveřejněné na jejich kanálech sociálních médií naznačuje, že testují sestavení, které dost možná bude naší první veřejnou verzí s předběžným přístupem.

Kandidát na předběžný přístup

Zdá se, že práce společnosti Laminar Research na X-Plane 12 dosahují nového milníku, protože tým hlásí, že testuje kandidátskou verzi pro předběžný přístup. Stejně jako mnoho jiných produktů bude i X-Plane 12 vydán s veřejnou beta verzí/obdobím předběžného přístupu, kdy produkt nepochybně projde určitým růstem a potenciálními bolestmi při jeho zpřístupňování mnohem širšímu okruhu lidí.

To je bezpochyby vzrušující zpráva pro ty z nás, kteří se chtějí do X-Plane 12 dostat co nejdříve. Tato verze pro předběžný přístup bude nepochybně doprovázena některými chybami a problémy, což je typické pro verze pro předběžný přístup, ale měla by snad být v dostatečně dobrém stavu, aby byla připravena pro většinu z nás začít se ponořit a zjistit, co je nejnovější iterace simulace.

Tato zpráva přichází v návaznosti na neověřené a nepotvrzené zvěsti, které kolují v některých částech komunity, že vydání X-Plane 12 v předběžném přístupu bude odloženo na prosinec nebo později.

Přichází také poté, co byl X-Plane 12 mobile v tichosti aktualizován v App Store společnosti Apple a v Google Play Store na X-Plane 12.