S potěšením vám oznamujeme, že stabilní verze byla aktualizována na verzi 2.7.5.10869. Ti, kteří používají tuto verzi, mohou využívat nejnovější funkce, které DCS World nabízí. Podívejte se prosím na seznam změn. Vezměte prosím na vědomí, že verze Stable nemá žádné známé problémy s pády, ale může obsahovat chyby.

Vývoj hry DCS: AH-64D pokračuje dobře. Připravili jsme stručnou historii tohoto výkonného bitevního vrtulníku. Tento týden a v následujících bulletinech vám poskytneme některé zajímavé podrobnosti o různých aspektech vývoje tohoto důležitého projektu.

Brzy bude k dispozici kampaň MiG-21bis Bitva u Krasnodaru, která je příběhově založená na sovětské éře a kterou vytvořil výrobce kampaní třetí strany SorelRo, a která prověří vaše schopnosti v boji vzduch-země a vzduch-vzduch. Pokud se chcete dozvědět více o tvorbě a prodeji kampaní DCS World, kontaktujte nás, prosím.

 

Eagle Dynamics Team

 

DCS World Stable

2.7.5.10869

Hero1.png

Verze DCS World Stable 2.7.5 obsahuje mnoho nových funkcí, vylepšení a kombinuje několik posledních otevřených betaverzí. F-16C Viper nyní obsahuje AGM-154A JSOW a CBU-105 WCMD; obě jsou obávané střeli proti pozemním cílům s možností přesného úderu. Mi-24P Hind má řadu vylepšení, včetně přepracovaného zaměřovače pilot-operátor, nových možností vazby kláves a dalších.

DCS: F/A-18C Hornet se také dočkal řady vylepšení a přibyl nový postup seřizování JHMCS. V současné době ED pracují na vylepšeních FM.

 

Mezi další aktualizace patří přidání systému střel země-vzduch (SAM) NASAMS, aktualizace pro Normandii, Sýrii a Mariany a řada oprav a vylepšení jádra DCS. Partneři třetích stran se také věnovali četným vylepšením a opravám svých modulů.

DCS: AH-64D

Historie

Hero2.png

Revoluční útočný vrtulník AH-64, který změnil pravidla hry na bojišti, vznikl v roce 1972 v rámci programu americké armády “Advanced Attack Helicopter”. Ten identifikoval potřebu útočného vrtulníku, který by dokázal překonat AH-1 Cobra z hlediska palebné síly, efektivity na bojišti, schopnosti přežití a doletu. Primárním úkolem mělo být čelit masivní sovětské tankové invazi v Evropě, pokud by se studená válka rozhořela. Vzhledem k potřebě lepší schopnosti blízké letecké podpory, která byla zřejmá z bojových zkušeností ve vietnamské válce, armáda stanovila, že AAH má být vyzbrojen 30mm kanónem a 16 protitankovými střelami TOW ve srovnání s minigunem ráže 7,62 mm, 20mm kanónem a pouze 8 ATGM na AH-1 a má být schopen přežít zásahy 23mm AAA.

Armáda vybrala Hughes YAH-64A kvůli jeho lepší odolnosti proti poškození a stabilitě. Specifikace raketové výzbroje byla změněna tak, aby zahrnovala 16 laserem naváděných střel AGM-114 Hellfire. První prototyp byl zalétán 30. září 1975. AH-64A vstoupil do služby v americké armádě v dubnu 1986.

V srpnu 1990 byl schválen vývoj letounu AH-64D, který vstoupil do služby v březnu 1997. Soubor radarů a senzorů AN/APG-78 Longbow dokáže detekovat a sledovat až 256 cílů současně až do vzdálenosti 50 km a zasáhnout až 16 cílů pomocí střel “fire and forget”. Vyvýšená poloha systému nad rotory umožňuje, aby  letoun prováděl úkoly, zatímco zůstává v krytu za budovami, stromy a maskujícím terénem. Pokud je cílů více, než může zvládnout jeden AH-64 D, systémy Longbow mu umožňují vysílat informace o zaměření přátelským leteckým a pozemním jednotkám.

AH-64D má bohaté bojové zkušenosti od roku 1991 při osvobozování Kuvajtu až po Irák, Afghánistán, Perský záliv, Sýrii a Libyi. Bylo vyrobeno více než 2 400 letounů AH-64 a stále slouží v první linii u mnoha států po celém světě.

DCS: MiG-21bis

Kampaň od SorelRo

Hero3.png

Máte za úkol bránit Krasnodarský kraj před invazí vojsk OSN a bojovat za nezávislost provincií Sovětského svazu. Reakce OSN je mírná, nicméně sovětské jednotky v regionu čelí problémům se zásobováním kvůli rychlé destabilizaci. Zdroje jsou omezené a silám chybí podpora. Jako frontová letka MiG-21bis se v průběhu konfliktu přesouvejte mezi základnami.

Tato kampaň MiG-21bis Bitva o Krasnodar obsahuje 25 příběhových misí, více než 400 voiceoverů a sadu jednotek ze 70. let. Součástí je velké množství misí typu CAP, CAS, Intercept, Escort a Anti-ship. Ke každé misi jsou k dispozici podrobné briefingy, kneeboardové soubory a dokumentace.

Tato kampaň bude brzy k dispozici v obchodě ED a na službě Steam.

Zdroj :