Pokud jste fanoušky DCS World nenechte si ujít jarní slevy, připravte se na vylepšení AI pro DCS: Mi-24P Hind a DCS: AH-64D. Brzy se také dočkáme nového modelu AI letounu S-3B Viking.

Přítel nebo nepřítel (Friend or Foe)

Pokrok ve vývoji

Systém identifikace přátelských a nepřátelských jednotek zahrnuje realistická omezení, se kterými se skuteční operátoři musí potýkat, než stisknou spoušť. Tento systém bude aplikován jak na umělou inteligenci George pro DCS: AH-64D, tak na umělou inteligenci Petrovič pro DCS: Mi-24P Hind.

Tento systém bude obsahovat přizpůsobitelné režimy identifikace, které mohou tvůrci misí používat. V případě nejjednoduššího režimu bude AI okamžitě vědět, zda je cíl přátelský, nebo nepřátelský. V nejsofistikovanějším režimu bude identifikace záviset na vzdálenosti, osvětlení, úhlové velikosti, aspektu a přítomnosti vozidel v koalici. Systém bude mít také výchozí nastavení, které se vyladí podle mapy a nastavení štítků mise F10.

Jaro 2022

Bleskový prodej

Hero1 2

Zdroj: Eagle Dynamics

Nenechte si ujít jarní bleskový výprodej na rok 2022. Využijte skvělé slevy na většinu modulů. Některé z vašich oblíbených modulů jsou k dispozici s 30% slevou, včetně: DCS: A-10C II Tank Killer, DCS: F-16C Viper a DCS: F/A-18C Hornet. K dispozici je také výrazná 25% sleva na DCS: F-14 Tomcat od Heatblur Simulations. Podívejte se do obchodu ED.

Bleskový prodej Spring 2022 potrvá do 22. května 15:00 GMT (Greenwichský střední čas)

Výprodej je i na platformě Steam, tam potrvá do 16. května.

S-3B Viking

Pokrok ve vývoji

Hero3 1

Pokračují práce na výrobě nového modelu letounu S-3B Viking určeného pouze pro umělou inteligenci. Nyní se pracuje na texturách a byly dokončeny hlavní spoje, nýty, technické nápisy a identifikační označení. Podívejte se na snímky z vývoje.

 

Zdroj :