Od posledního videa uplynulo několik týdnů, ale dočasné sucho je u konce, protože RAZBAM vydal nové výukové video pro jejich připravovaný a napjatě očekávaný titul DCS: F-15E. Tento nový tutoriál probírá některé klíčové systémy, jako je NAVFLIR, který si zamiluje každý, kdo létá noční mise.

Noční mise

I když nejste fanoušky letounů F-15 nebo konkrétně F-15E, musíte ocenit propracovanost, která je v tomto nejnovějším videu k vidění. F-15E, který se nám dostává do rukou, pochází přibližně z počátku roku 2000 a i v té době to bylo nesmírně schopné letadlo s působivými technologiemi.

V tomto novém videu můžeme vidět poměrně dost z F-15E, včetně nočního vzletu, navigačních systémů v provozu a poměrně dost radaru. Primárním cílem tohoto videa je samozřejmě seznámit nás všechny se systémem NAVFLIR, který lze použít pro navigaci v noci. Dokonce promítá obraz na HUD, což vám dává velmi jasnou informaci o tom, co je před vámi i při velmi slabém osvětlení.

Další novinky o F-15E

Prostřednictvím různých komentářů na r/hoggit se dozvídáme, že se screenshoty přicházejí i odjinud, že DCS: F-15E vstoupil do testování a revize u společnosti Eagle Dynamics.

Proces testování může být dlouhý, nedávným příkladem jsou DCS: Mirage F1 a DCS: MB-339, které měly oba několikaměsíční proces schvalování. Ačkoli F-15E pravděpodobně vyvolává ještě větší očekávání, může být ještě daleko, než se tento proces uzavře. Uvidíme, a jakmile se objeví další zprávy o této záležitosti, budu o ní informovat podrobněji.

Zdroj :