Na facebookové stránce  a síti Twitter společnosti Heatblur se objevily nové obrázky, které ukazují práci, kterou společnosti Heatblur a TrueGrit společně odvádějí na realizaci DCS: Eurofighter. Nejnovější snímky ukazují rozpracovaný kokpit se spoustou působivých vizuálních detailů. Neváhejte a podívejte se na jejich práci.

DCS 001

Pokrok

Správné propracování detailů je něco, čím je společnost Heatblur známá, a její tým společně s týmem TrueGrit má plné ruce práce s uváděním DCS: Eurofighter do života. Spolupráce mezi týmy se ukazuje v této nejnovější aktualizaci, kdy můžeme vidět práci člena týmu TrueGrit Olivera Michela.

DCS 002 1

Aktualizace uvádí, že k replikaci přesných rozměrů kokpitu letounu Eurofighter Typhoon byla použita kombinace fotogrammetrie a tradičnějších měřicích technik. A vypadá to úchvatně! Zatím nejsou k dispozici žádné textury, ale vypadá to, že se práce na kokpitu opravdu podařila.

V aktualizaci je také zmíněno, že Typhoon je na plánu vydání někdy po F-4 Phantom, o kterém Heatblur nedávno zdůrazňoval, že se letos opravdu chystá. Každopádně jsem zvědavý, co oba týmy předvedou, až se to skutečně dostane do našich virtuálních kokpitů.

DCS 007 1

Zdroj: Heatblur

Další aktualizace naleznete na Facebooku nebo Twitteru společnosti Heatblur, kde se dozvíte nejnovější informace.

Zdroj :