Vývojový tým iniBuilds, v případě vývoje scenérií známý také jako iniScene, vydal své ztvárnění letiště Buffalo Niagara (KBUF) pro X-Plane 11. iniBuilds tuto verzi oznámili na svém fóru společně s oznámením o nové scenérii.

Letiště Buffalo Niagara pro X-Plane 11

10 c4ffc95c b80f 478e b71d 21715a6260e4

Zdroj: iniBuilds

Buffalo Niagara je považováno za jedno z nejstarších mezinárodních letišť, která ve Spojených státech existují. Bylo otevřeno v roce 1926 a dočkalo se mnoha rekonstrukcí a dostaveb. Jak název napovídá, nachází se v blízkosti Niagarských vodopádů, velmi blízko hranic USA a Kanady. Letiště provozují různí nízkonákladoví a vlajkoví američtí letečtí dopravci.

Společnost iniBuilds vytvořila toto ztvárnění ve spolupráci s dalším vynikajícím vývojářem scenérií pro X-Plane 11, společností Xometry. Společně tak vytvořili působivé ztvárnění tohoto letiště se spoustou moderních a prvotřídních prvků.

Tato scenérie letiště Buffalo může nabídnout ručně vytvořené pozemní polygony s ostrými texturami, vlastní pozemní služby a také přesná loga. Kromě toho jsou napříč tímto ztvárněním výrazně využity textury PBR, je zde detailní 3D interiér terminálu a široce pokryté okolí.

 

Společnost iniBuilds také znovu vytvořila toto letiště pro Microsoft Flight Simulator. Verze tohoto letiště pro X-Plane 11 je k dispozici prostřednictvím webových stránek iniBuilds za přibližně 20,14 EUR. Tato cena nezahrnuje místní
daně z přidané hodnoty, která vám bude účtována při odhlášení. Jak je u iniBuilds obvyklé, cena v € je pouze orientační, protože vám bude účtována v GBP.

Oznámení o scenérii
V příspěvku na fóru tým iniBuilds také ukázal svou připravovanou scenérii. Touto scenérií bude letiště Ibiza (LEIB) pro Microsoft Flight Simulator. Tým doufá, že scenérii vydá během tohoto měsíce.

Společnost iniBuilds bohužel nesdělila mnoho informací o této nové scenérii. Z tohoto důvodu zatím neznáme seznam funkcí, ani cenu či přesné datum vydání. Tým se však podělil o videoupoutávku na tuto scenérii, kterou si můžete prohlédnout níže.

 

Zdroj :