Společnost Laminar Research dnes na svých stránkách na Facebooku a Twitteru podrobněji popsala svou účast na letošní akci FlightSimExpo, která se koná v San Diegu ve dnech 24. až 26. září.

Vzhledem k přetrvávajícím obavám ohledně přenosu COVID-19 jsme učinili obtížné rozhodnutí omezit naši účast na veletrhu FlightSimExpo v San Diegu. Zde jsou změny, které jsme provedli v našich plánech pro tuto akci.

XPlane Official

Laminar Research na FSExpo 2021

Vzhledem k výše uvedenému se tým společnosti Laminar Research rozhodl omezit svou osobní účast na dva členy týmu. Na akci nebudou mít stánek, aby snížili riziko rozšířenou osobní interakcí, a kvalifikační kolo jejich soutěže o přistání se bude konat virtuálně, přičemž finálové kolo bude stále probíhat osobně.

Kromě toho společnost mezi dalšími položkami v seznamu změn uvedla, že jejich klíčová akce v sobotu odpoledne bude z velké části sestávat z předem nahrané prezentace jejich vývojového týmu, který představí novou generaci X-Plane.

Pokud se chcete o příští generaci X-Plane dozvědět více, doporučujeme shlédnout videa níže.

Z toho, co již bylo předvedeno, můžeme očekávat, že příští generace X-Plane nabídne dynamická roční období a také zcela nový systém osvětlení spolu s novou flotilou tvořenou například Airbusem A330.

Lepší představu o tom, co nová generace X-Plane přinese, bychom si měli udělat na této akci.