Ti, kteří rádi létáte ve virtuálním světě s helikoptérami, určité znáte web Helisimmer.com a redaktora SÉRGIO COSTA. Pokud ne, je na čase se s ním seznámit. Sérgio získal exkluzivní informace o nové výchozí helikoptéře pro X-Plane 12.

laminar reserach r22 x plane 12 03

Zdroj: Laminar Research

Sérgio Costa

Sérgio je nadšencem do leteckých simulací již téměř 25 let. Jeho vášeň pro vrtulníky se rozvinula během MSFS 2000, kdy objevil složitost těchto letadel a výzvu, jakou představuje jejich ovládání.

Od té doby se věnuje především simulátorům letu vrtulníků a snaží se ze všech sil, aby nehavaroval a nezabil všechny své virtuální pasažéry.

Sérgio je redaktorem a spisovatelem serveru HeliSimmer.com 

R22 pro X-Plane 12

laminar reserach r22 x plane 12 01

Zdroj: Laminar Research

Pokud vám to uniklo, společnost Laminar Research oznámila na veletrhu FlightSimExpo X-Plane 12. Mimo jiné se do simulátoru chystají nová letadla a samozřejmě jsem se jich nakonec musel zeptat na nový vrtulník.

Sérgio Costa

Ano, přímo při semináři, při kladení otázek se na to zeptal.

Bylo potvrzeno, že pro novou verzi simulace budeme mít nový výchozí vrtulník. Co jsme se však nedozvěděli, byl přesný model, který dostaneme.

Teď už ho známe. A dostali jsme také několik obrázků, které ho ukazují. Upozorňujeme, že tyto obrázky jsou “z raného, pre-alfa sestavení v12, takže ne všechny funkce byly integrovány nebo zdokonaleny”. V podstatě se nejedná o finální verzi, vážení.

Na screenshotech vidíme pěkně vymodelovaný R22 s plováky! Nejsou k dispozici žádné obrázky interiéru (zatím – Laminar slíbil, že nějaké brzy pošle), ale už zvenku vypadá skvěle.

Vzhledem k tomu, co Laminar dělá s novými přírůstky do flotily, jsme velmi zvědavý, až si ho prohlédneme. Doufejme, že nabídne skvělý zážitek a bude fungovat jako vstupní brána pro nováčky, stejně jako tomu bylo doposud u S-76.

 

Zdroj :