Jelikož tento týden se v oficiálním zpravodaji od Eagle Dynamic nedovíme o moc více než o dalších slevách, podíváme se raději na drobnější důležitější novinky, které se objevili během minulého týdne.

Cena za předprodej a sleva na F-15E potvrzeny

DCS 2023 013

Zdroj: Eagle Dynamics

Většina modulů DCS World, pokud nabízí předobjednávku, má tendenci nabízet slevu. Totéž platí pro předčasný přístup. Díky příspěvku od RAZBAMu na jejich Discordu nyní víme, jaké ceny se očekávají.

Předčasný přístup a slevy při předobjednávce

Nejdříve je třeba říci, že DCS: F-15E Strike Eagle se bude standardně prodávat za 79,99 USD. To je v souladu s cenami vyšších vysoce věrných stíhaček čtvrté generace, které se prodávají spolu se sérií, a naštěstí to nepředstavuje nedávnou inflaci v jiných oblastech trhu.

Chystají se dva typy slev. Za prvé, na začátku předobjednávkového prodeje začne platit sleva 30 %. Tento prodej začíná 3. února. Po uvolnění letounu do předběžného přístupu bude sleva činit 20 %.

Co ještě nevíme

Je důležité poznamenat, že nám stále chybí několik informací. Zaprvé, ačkoli předobjednávka skutečně přijde 3. února, zatím nevíme, jak dlouhý bude tento proces mezi předobjednávkou a vydáním předběžného přístupu.

Za druhé, bude to vydání v předběžném přístupu. RAZBAM naznačili, že bude mít při vydání poměrně dost funkcí, ale je pravděpodobné, že bude mít všechny funkce? Ne, zdá se to nepravděpodobné. Již nyní víme, že tým hodlá do produktu (a dalších budoucích produktů) později zavést umělou inteligenci TALON.

Jakkoli některé lidi brzký přístup frustruje, jiní budou naprosto spokojeni za předpokladu, že letoun dosáhne určitého prahu schopností.

Hornet, EW aktualizace a pohled na DCS: Sinai

Matt Wagner se vrací v roce 2023 s aktualizací pro DCS: F/A-18C Hornet. Už je to nějaký ten pátek, co jsme tu měli nějakou takovou novinku, ale rozhodně je vítaná. Toto video se zaměřuje především na aktualizace EW stránky pro Hornet, ale na pozadí se nám dostane skvělého pohledu na DCS: Sinaj.

Stránka EW Hornetu zobrazuje informace z radarového výstražného přijímače letounu a je základním nástrojem v moderní bitvě proudových stíhaček. Zobrazuje vysílání radarů z letadel i pozemních vysílačů a tato nová aktualizace s sebou přináší novou symboliku a několik vylepšení systému.

V pozadí je DCS: Sinaj a zřejmě také Káhira. Dobře si prohlédneme některé budovy a zajímavosti.

Nové video DCS: F-16C o RWR, ocasním háku a dalších věcech

Pro DCS: F-16C Viper se chystá řada nových aktualizací a díky nejnovějšímu videu od Matta Wagnera víme, jak některé z těchto změn vypadají.

DCS: F-16C se díky dalším aktualizacím projektu posunul o několik kroků směrem k dokončení funkcí. Nejnovější aktualizace zahrnuje několik významných změn v radarovém výstražném přijímači stíhačky. Nová symbolika, nové zvuky a nové chování pomáhají zpřesnit systém a také nám dávají ještě lepší povědomí o tom, co se děje kolem nás.

Matt nás také seznámí s některými novými funkcemi, jako je systém alternativního vysunutí podvozku (v případě poruchy hydrauliky) a ocasní hák. Matt také zamítá otázky týkající se systému aretace na letišti, ale nechává si otevřené dveře pro budoucí možnosti.

DCS: Ka-50 Black Shark 3 dostává aktualizaci v průvodci od Chucka

Pokud jste se pustili do nově vydané simulace DCS: Ka-50 Black Shark 3 a potřebujete trochu pomoci, Chuckův průvodce by mohl být právě pro vás. Dobrá zpráva? Chuck právě aktualizoval průvodce o některé nové funkce z Black Shark 3!

dcs world flight simulator 08 black shark 3

Zdroj: Eagle Dynamics

Kromě toho, že se dozvíte o nových střelách Igla, INS, palubním obranném systému a systému varování před raketami, Chuck také aktualizoval styl průvodce, aby odpovídal jeho novější nabídce. Je zde více podrobností, více obrázků a obecně více všeho. Počet stran se zvýšil z 200 na více než 420 stran.

Pokud si tedy chcete novou příručku prohlédnout buď online, nebo si ji stáhnout na místě, navštivte jeho webové stránky a podívejte se na Chuckovu příručku pro DCS: Ka-50 Black Shark 3. odkazy viz zdroj.

A teď přece jen jedna zpráva z týdeníku ED.

Deka IronWork a chystané aktualizace pro JF-17 Thunder

Hero2.png.77b12b3cc7ac2d6f87b6e586a7be3a8e

Zdroj: Eagle Dynamics

Vývoj DCS: JF-17 Thunder se blíží k závěru. Příručka v čínštině se brzy dočká několika aktualizací a na překladu anglické příručky se stále pracuje. Mezitím budou v příští aktualizaci k dispozici dokončené textury kokpitu. Aktualizovány byly také textury pylonů a adaptérů v modelu exteriéru.

Do března 2023 je v plánu dokončit model exteriéru včetně dalších skinů a šablony livrejí a vydat je společně s texturami pylonů. Kromě toho se bude pokračovat v přidávání a opravách prvků JF-17.