Strike Eagle se blíží a již brzy budete moci létat s touto vynikající dvoumotorovou víceúčelovou stíhačkou. Pro ty z vás, kteří stále čekají, nezapomeňte, že 30% sleva na předobjednávku DCS: F-15E Strike Eagle bude platit až do vydání Early Access. Vývojáři společnosti RAZBAM používají nejmodernější technologie k vytvoření přesného a realistického zážitku z letu. V předběžném přístupu bude tento modul obsahovat plně funkční kokpit a také detailní letové vlastnosti a aerodynamiku. Níže si můžete přečíst informace o průběhu vývoje a prohlédnout si snímky obrazovky z vývoje.

Aeronautica Militare Virtuale Italiana, známá také jako AMVI, je komunita zabývající se virtuálním létáním, která existuje již 23 let. Na jejich serveru si můžete zalétat s letouny DCS: F-16C Viper, DCS: F/A-18C Hornet, DCS: A-10C Tank Killer II a DCS: AH-64D. Combined Arms slouží také k řízení a velení letovým operacím. Tento vysoce detailní a komplexní výcvikový program, s nímž vám na kanále pomáhá více než 50 aktivních pilotů, nabízí neuvěřitelně pohlcující výzvy. Připojte se k AMVI Discord.

 

F-15E Strike Eagle

Pokroky ve vývoji

Hero1.png.c0d7607d0fcb37c2ea9d3b78bf49946c

Zdroj: Eagle dynamics

Pokrok ve vývoji

Hero1.png

“Pokrok na DCS: F-15E Strike Eagle jde dobře, protože postupně odškrtáváme dokončené systémy pro Early Access.”

– RAZBAM

Hero2.png.4be3cf439275691398c16dd62447450c

Zdroj: Eagle Dynamics

The final touches on the major systems include the Heads Up Display (HUD) Modes, Up-Front Controller (UFC) data, and Multi-Purpose Display (MPD) logic continues. RAZBAM is also focused on completing the AN/AGP-70 radar that includes both air-to-air and air-to-ground modes and sub-modes. The radar has been faithfully recreated using new technologies for DCS. A prime example of this is the Synthetic Aperture Radar (SAR) mode that allows you to build detailed radar maps from many miles away. One of the last items to complete before early access release is the authentic F-15E sound set.

Pokračují poslední úpravy hlavních systémů, mezi něž patří režimy Heads Up Display (HUD), data Up-Front Controller (UFC) a logika Multi-Purpose Display (MPD). RAZBAM se také zaměřuje na dokončení radaru AN/AGP-70, který zahrnuje režimy a dílčí režimy vzduch-vzduch i vzduch-země. Radar byl věrně rekonstruován s využitím nových technologií pro DCS. Ukázkovým příkladem je režim radaru se syntetickou aperturou (SAR), který umožňuje vytvářet podrobné radarové mapy na vzdálenost mnoha kilometrů. Jednou z posledních položek, které je třeba dokončit před vydáním předběžného přístupu, je autentická zvuková sada F-15E.

Hero3.png.cac0bf2272723b8332a905e571921169

Zdroj: Eagle Dynamics

Modelování letu postupuje dobře, zahrnuje systémy rozšíření řízení (CAS) a systém autopilota. Brzy po vydání předběžného přístupu bude přidána možnost provozu v režimu “Blended Mode” s připravovaným radarem pro sledování terénu (TFR).

Hero4.png.465be7d93c3ef8dac549a82ab2897c6e

Zdroj: Eagle Dynamics

Kromě toho je většina 3D modelu dokončena a připravena pro předběžný přístup s tím, že drobná vylepšení a ladění budou provedena později. Při vydání Early Access bude DCS: F-15E Strike Eagle obsahovat VR těla pilotů, “Ghost Controls” a nastavitelná zrcátka.

 

AMVI

Multiplayer Server

Hero5.png.bc5a7b67092760f262a15b5b46f64ead

Zdroj: Eagle Dynamics

Aeronautica Militare Virtuale Italiana (AMVI) pořádá mezinárodní letecké akce po celém světě. Jednou z jejich nejvýznamnějších kampaní je Joint Thunder Campaign. Koná se vždy na jaře a přilákala úctyhodných 136 uživatelů. Složitost akce věrně napodobuje plánování misí v reálném životě. Je důkazem schopností AMVI koordinovat rozsáhlé realistické mise. Letos bude akce zahrnovat příkaz k řízení vzdušného prostoru (ACO), operační letiště, různé C2/AWACS, JTAC a řízené SAM a pozemní jednotky.

Pokud máte vy a vaše letka zájem účastnit se mezinárodních akcí AMVI, nezapomeňte se připojit k serveru AMVI Discord.