Vyšlo nové výukové video pro DCS: F-15E Strike Eagle, které se věnuje radaru letadla. Je důležitý pro fungování letounu jak v režimu vzduch-vzduch, tak v režimu vzduch-země, takže tento návod bude pro budoucí piloty DCS World Strike Eagle klíčovou součástí výuky.

Tento 13minutový výukový kurz je první částí série výukových videí RAZBAM o používání radaru ve hře DCS: F-15E Strike Eagle. Video prochází různé konfigurace radaru, včetně pruhů, režimů skenování a uživatelského rozhraní. Radar již má funkce, jako je například poskytování údajů bullseye v levém dolním rohu.

Tento první segment je věnován režimům schopností vzduch-vzduch. V budoucích tutoriálech se bude zabývat různými druhy režimů zaměřování a pravděpodobně se dostaneme i ke schopnostem vzduch-země. Radar se syntetickou aperturou letounu F-15E by nám měl nabídnout mimořádně detailní, fotografické údaje o pozemních cílech, které umožní zaměřit cíle, ať už se pohybují, nebo jsou v klidu. Otravné mraky, které blokují údaje ze senzoru zaměřovacího modulu, nezabrání F-15E v zaměření přesné nebo neřízené munice na cíl!

Zdroj :