Přišla další velká aktualizace otevřené betaverze DCS World, která je plná oprav a vylepšení napříč celou simulací. Přináší nové kampaně pro DCS: F-14 Tomcat, DCS: AH-64D a rozšíří hangár o Mirrage F1EE.

DCS Mirage F1 od Aerges

Ze čtyř plánovaných variant Mirage F1, které Aerges oznámil pro DCS World, máme nyní celkem dvě díky včerejšímu uvedení Mirage F1EE. Tato nová verze Mirage F1 nám přináší variantu s některými dalšími schopnostmi nad rámec jednodušší a dřívější Mirage F1CE. EE přidává nový systém ALR-300 RWR pro lepší přehled o situaci v okolí radarů, rameno pro doplňování paliva ve vzduchu pro delší lety a inerciální navigační systém pro přesnější navigaci a zaměřování.
Již dostupný Mirage F1CE rovněž těží z řady celkových vylepšení napříč verzemi letounu. Napříč celým produktem jsou opraveny chyby, vylepšen letový model, nové systémové funkce a možnost způsobit požár motoru, pokud se plynová páka přesune na volnoběh dříve, než otáčky dosáhnou 300, a další.
K dispozici je nyní také vylepšená Super Matra S530F.

DCS: F-14 Speed & Angels Kampaň

Fanoušci F-14 mají k dispozici zbrusu novou kampaň od společnosti Reflected Simulations a velitele “Paco” Chiericiho. Tato kampaň obsahuje 10 výcvikových misí založených na skutečném výcvikovém programu, na které navazuje 6 dalších bojových scénářů nad Mariánskými ostrovy.

Kampaň obsahuje 3 000 hlasových přepisů, plně automatizovaný zážitek z RIO, vlastní schémata liverek a další. Podívejte se na Speed and Angels na e-shopu DCS World.

DCS: MAD AH-64D Kampaň

dcs mad ah 64d campaign

Zdroj: Eagle Dynamics

Nyní vyšla kampaň pro DCS: AH-64D od Stone Sky. Ve 12 misích s tematikou speciálních operací budete létat nad mapou Perského zálivu během náročné geopolitické situace.

Otevřená beta 2.8.2.35632

DCS Open Beta 2.8.2.35632 obsahuje aktualizace napříč všemi moduly, včetně přidání větších či menších funkcí do modulů jako DCS: F-16C, F/A-18C, AH-64D, Black Shark 3, Mi-24P Hind, F-14 a dalších. DCS: South Atlantic získává tři nová letiště, více osad, opravená a upravená jezera, terén, mapy vegetace a další.

Tato aktualizace přináší také výrazně upravené textury pro letoun JF-17.

Kompletní seznam změn najdete ve zdroji článku.

 

 

Zdroj :