Pro DCS World vznikají další a další kampaně a nezapomíná se ani na postupné vylepšování části simulátoru, která je zaměřena na stroje a éru z období 2. světové války.

DCS WWII

Pokrok ve vývoji

DCS 04003

Zdroj: Eagle Dynamics

V současné době se pracuje na vizuálním vylepšení vnějších modelů a kokpitů letounů Thunderbolt, Anton a Mosquito. Mossie také dostává aktualizovanou sadu úrovní detailů (LOD), která zlepší výkon.

Chyby, které se vyskytovaly v ovládacích prvcích, postupech přezbrojování a doplňování paliva, rádiu a interkomu, byly nyní opraveny. Tyto opravy můžete očekávat v příští aktualizaci Open Beta. Radary Freya a Würzburg se také dočkaly realističtějšího chování. Video s postupy nastavení naleznete zde:

Nákladní automobily Bedford a Blitz, které jsou v DCS zdarma, lze nyní používat v nastaveních FARP. V současné době se také dolaďuje nový systém zapalovačů pum z druhé světové války. Buďte si jisti, že další vylepšení válečných letounů a jednotek budou přicházet souběžně s pokračujícím vývojem DCS: Mosquito FB VI.

UH-1H Paradise Lost

Kampaň od Reflected Sims

DCS 04002

Zdroj: Eagle Dynamics

Vytáhněte svůj Huey a létejte ve 4. leteckém praporu z Andersen AFB. Létejte na zásobování, bojové přepady, práškování, odsuny, dělostřelecké pozorování, doprovody a mnoho dalších náročných misí. Vyzkoušejte své schopnosti nad Mariánami v této skvělé kampani z roku 1968.

 

A-10C II Iron Flag Part I

Kampaň od Baltic Dragon

DCS 04001

Zdroj: Eagle Dynamics

Tato kampaň navazuje na znalosti, které jste získali ve výcvikových misích hry DCS: A-10C II Tank Killer. Je náročná a naučí vás hlouběji taktice, používání systémů a nasazení zbraní. Brrrrt na to!

Blue Flag 2.5

Server pro více hráčů

DCS 04004

Zdroj: Eagle Dynamics

Blue Flag 2.5 nabízí týmový PvP zážitek na mapách Perského zálivu, Sýrie, Kavkazu a Normandie v různých obdobích druhé světové války, 60., 80. a moderní doby. Tento server obsahuje živou mapu pro každý scénář a rozsáhlé statistiky a pilotní deníky.

Doporučujeme vám podívat se na komunitu BuddySpike Discord.

Blue Flag 2.5 nabízí první nepřetržitě trvající multiplayerové PvP kampaně, které kdy byly v DCS vytvořeny. Zaměřte se na týmovou spolupráci a kooperaci, abyste dosáhli vítězství prostřednictvím nadvlády a obsazení všech cílů.

Zdroj :