Začátkem tohoto týdne vydala vývojářská společnost Verticalsim mezinárodní letiště Ontario (KONT) pro X-Plane 11. Scenérie s texturami PBR, osvětlením HDR a vlastním pozemním provozem poslouží jako fantastická vstupní brána pro piloty, kteří se chystají navštívit krásný stát Kalifornie nebo hledají velký nákladní uzel pro svůj nový MD-11 nebo A300.

Podle stránky obchodu produktu bude letiště Ontario od Verticalsim vycházet z nejnovějšího uspořádání letiště, včetně nedávno přidané rampy Fedexu. Scenérie bude obsahovat nástupní můstky a SAM, vysoce detailní modely, vlastní osvětlení a “využití LOD pro optimalizaci”. Kompletní seznam funkcí naleznete na webových stránkách vývojáře.

Letiště Ontario, které se nachází v kalifornském okrese San Bernardino, je veřejné letiště, které slouží jako osobní i nákladní uzel pro region a také jako alternativní přistávací místo pro letiště LAX. Sídlí zde letecké společnosti jako American a Delta a nákladní dopravci jako UPS a Fedex. V roce 2018 zaznamenalo letiště KONT přibližně 5 milionů cestujících a v průměru 65 letů denně.

V současné době lze Mezinárodní letiště Ontario pro X-Plane 11 zakoupit v internetovém obchodě Verticalsim za 24,99 USD. Pro úspěšnou instalaci produktu si uživatelé musí stáhnout zásuvný modul SAM a mít na pevném disku alespoň 3,51 GB volného místa.

Zdroj :