Nové video z oficiálního kanálu RAZBAM na YouTube nám poprvé představuje displeje DCS: F-15E a konkrétně MPD. Druhé video, které zveřejnil Growling Sidewinder nabízí pohled na DCS: F-15E. Je to zatím nejvíc, co jsme z F-15E viděli. Pokud jste jeho fanoušky, určitě si to nenechte ujít.

Naučte se pracovat s MPD

První video nám poskytuje první skutečný pohled na systémy DCS: F-15E s pohledem na MPD. Jedná se o první ze série videí, která RAZBAM hodlá vydávat v průběhu prací na modulu a před jeho uvedením do předběžného přístupu. Systém MPD funguje podobně jako systém MFD v Hornetu, má však některé jedinečné funkce a disponuje interakcí s předními a zadními sedadly. Ovládací prvky na zadním sedadle mohou ovlivňovat přední sedadlo a naopak.

Podívejte se na video a začněte se seznamovat se systémy letounu F-15E.

Strike Eagle (a trochu z mapy Jižního Atlantiku)

Na pozadí vidíme novou mapu RAZBAM DCS: South Atlantic, která je v současné době ve vývoji, ale veškerou pozornost si krade letoun v popředí. DCS: F-15E Strike Eagle je ve vývoji již několik let a vypadá to, že RAZBAM je připraven ukázat nám mnohem více, protože nyní je v rukou Growling Sidewindera.

Toto video, které přichází v návaznosti na to minulé, nám toho ukazuje mnohem více. Exteriér a interiér s pohledem na přední i zadní sedadla nám opravdu pomáhá ukázat, o co se jedná. Growling Sidewinder nám poskytuje dobrý pohled na celkový kokpit i na detaily. Trochu se také věnuje systémům.