V posledním týdnu jsme se dočkali několika nových videí od společnosti Eagle Dynamics, ve kterých jsou podrobně popsány aktualizace pro DCS: F/A-18C Hornet, DCS: F-16C Viper, DCS: Mi-24P Hind a také některé aktualizace pro obsah související s DCS WWII.  Ve čtvrtek k nám obsah dorazil v aktualizaci pro otevřenou betu.

DCS: F/A-18C Hornet a automatické přistání

Jednou z nových funkcí pro DCS: F/A-18C je ACLS (Automatic Carrier Landing System). V novém videu od Matta Wagnera z Eagle Dynamic se můžeme podívat, jak ACLS nastavit v editoru misí a jak s ním pak létat v Hornetu. Tato funkce, jednoduše řečeno, umožňuje létání s volnýma rukama pro přistání na letadlové lodi.

Brzy po zveřejnění tohoto videa zhruba se v komunitě objevilo několik následných informací a poté i obavy ohledně přístupnosti této funkce.

Původní objasnění znělo, že systém ACLS bude k dispozici pouze jako součást DCS: Supercarrier. Mnozí členové komunity však poukazovali na to, že funkce byla přislíbena spíše pro modul Hornet než pro modul Supercarrier. Neumožnit ji pro konvenční, nesupercerarrierovou verzi Stennisu, by bylo zklamáním.

Naštěstí to vypadá, že Eagle Dynamics pozorně naslouchá a zdá se, že upravuje kurz. NineLine, komunitní manažer společnosti Eagle Dynamics, zveřejnil několik poznámek na různých místech, kde vysvětluje, že datový spoj Link 4 a systém Beacon budou prozkoumány pro případné zařazení na běžný letadlový nosič, bez potřeby vlastnit DCS: Supercarrier, což by tam umožnilo systém využít ACLS.

Změny pro DCS: F-16C Viper

Do DCS: F-16C se chystá řada změn. První změnou je několik aktualizací symboliky pro obrazovku radaru řízení palby. Dále jsou nyní k dispozici všechny tři kalibrace vzdušné rychlosti, což vytváří základ pro stránku s letovými parametry, která přijde později. Na stránce správy výzbroje jsou k dispozici nové možnosti zapalovačů. Kurzor “Zero” bude nyní přidán na stránky FCR a Targeting Pod i při vypnutém napájení.

Matt Wagner to podrobně popisuje v tomto novém aktualizovaném videu.

Aktualizace pro obsah z druhé světové války

SUNTSAG ANCIENT GAMER od Eagle Dynamics vydal nové video, ve kterém podrobně popisuje některé aktualizace pro DCS WWII. První z nich jsou aktualizace LOD pro letoun Ju88, který měl při zobrazení ve velkých skupinách určité problémy s výkonem. Údajně to bylo opraveno!

Pro Combined Arms je k dispozici několik aktualizací. Ráže .50cal je nyní dostupná z kabiny M4 a u vozidel je nyní možné startovat a zhasínat motor.

Stroje Bf109K-4 a Fw190D-9 mají několik drobných aktualizací. 3D model K-4 byl upraven tak, aby byl přesnější, a D-9 má nyní nastavitelný rámeček pro nastavení kurzu. U P-51D je aktualizace LOD ocasního kola a vyřešeny byly také některé drobné grafické chyby na Mosquitu.

Noční operace na letadlových lodích

Dalším videem v pořadí se vracíme zpět k letadlovým lodím a jmenuje se “Supercarrier Operations” a je to filmový zážitek, který ukazuje, jak vypadají aktualizované noční operace. To představuje vylepšené noční osvětlení, signalizační světla, která  jsou používané posádkou a celkové vylepšení nočních operací, které přichází s touto aktualizací.

Po pár dnech jsme se opět vrátili k ACSL

Jako další je tu opět Matt Wagner, který pro DCS World hovoří o tom, jak provést přistání ACLS na zdarma dostupné letadlové lodi USS Stennis. Eagle Dynamics udělali změnu o 180 stupňů v přidání této funkce na volnou letadlovou loď, o tom jsme však mluvili již u prvního videa. Tato funkce by měla být užitečná pro  piloty Hornetů bez ohledu na to, na které letadlové lodi přistávají.

Další noviky pro DCS z druhé světové války

Suntsag z Eagle Dynamics je zpět s dalším videem zaměřeným na DCS WWII. Mezi nové funkce, které zmiňuje, patří některé dodatečné informace o vozidlech a funkce startování/automatického spouštění motoru. Umělá inteligence byla upravena tak, aby nestoupala tak agresivně jako dříve.

DCS: Mi-24P Hind

A konečně, Wolfpack345 má venku nové video DCS: Mi-24P Hind. Pracoval na něm s lidmi z Eagle Dynamics. Návod se zabývá používáním magnetického deklinačního systému KM-2, který byl nedávno přidán do Hindu.

Aktualizace pro betu DCS World

A nakonec si necháme nejčerstvější příspěvek, kterým je vydání nové aktualizace pro otevřenou betu DCS World. Ta nám přináší výše zmíněné novinky a samozřejmě spousty dalších oprav a vylepšení. Celý seznam změn si můžete přečíst zde a není zrovna krátký. Aktualizace přináší i nové kampaně pro DCS: F-14B a DCS: A-10C.

Dnes odpoledne by jsme se měli dočkat nového newsletteru od ED, v něm se dozvíme, které části aktualizace jsou nejpodstatnější a my se s Vámi o tom také brzy podělíme.

Zdroj :