Nejnovější otevřená beta verze DCS World je nyní k dispozici a s ní vydání DCS: AH-64D, který je dokonalým přírůstkem do vašeho hangáru. Tato ikonická helikoptéra sloužila v desítkách operací a žije navždy jako legenda.

DCS: AH-64D je jedním z nejsložitějších projektů, které pro simulátor DCS World vznikl. Funkce pro předběžný přístup jsou nyní dokončeny a všichni nadšenci do virtuálního létání nyní mohou usednout do kokpitu  a vydat se do bojové vřavy.

Součástí je také rozsáhlá aktualizace technologie FLIR, která bude k dispozici pro DCS: A-10C II Tank Killer, DCS: F-16C Viper, DCS: F/A-18C Hornet a DCS: JF-17 Thunder. Pracuje se na pozdějším nasazení vylepšené technologie FLIR do všech ostatních kompatibilních senzorů, modulů třetích stran a hry DCS: Combined Arms.

AH-64D vydáno!

Předčasný přístup

Hero2 1

Zdroj: Eagle Dynamics

Legendární AH-64D vstoupil do předběžného přístupu.

Letoun AH-64D je revolučním počinem v dějinách války. Létající tank je navržen tak, aby vydržel masivní zásahy a způsobil vážné škody. Může operovat ve dne i v noci a dokonce za všech povětrnostních podmínek.

AH-64D Early Access

Zpráva o vývoji

Hero3 1

Zdroj: Eagle Dynamics

Ve verzi pro předběžný přístup obsahuje AH-64D bohatou sadu funkcí, která umožní téměř nekonečné hraní. Patří sem téměř kompletní vnější model a animace kokpitu, včetně nových modelů pilotů. Většina avionických systémů je plně funkční, například: taktický situační displej (TSD), integrovaný přilbový a zobrazovací systém (IHADSS) a četné stránky víceúčelového displeje (MPD).

Mezi senzory a zbraně předběžného přístupu patří Targeting Acquisition a Designation Sight „systém zachycování a označování cílů“ (TADS), Pilot Night Vision Sensor (PNVS), brýle pro noční vidění, laserem naváděné střely AGM-114 Hellfire, neřízené rakety Hydra 2,75″ a řetězový kanón M230.

Řízení letounu AH-64D usnadňuje pokročilý systém řízení letu. V režimu předběžném přístupu je k dispozici online posádka složená z více členů a ovládání jedním pilotem nebo střelcem je díky pokročilé umělé inteligenci “George” skutečně výjimečné. V následujících měsících po vydání předběžného přístupu bude k dispozici radar řízení palby (FCR), radarem naváděné střely Hellfire, datový přenos mezi členy letky a další funkce.

AH-64D

Předběžný přístup

AH-64D je k dispozici v programu Early Access a brzy bude v režimu Free to Play, který si můžete užívat po dobu 14 dní a vyzkoušet si létání před zakoupením. Nezapomeňte také využít 20% slevu v rámci Early Access na hru DCS: AH-64D.

Zakoupit lze v obchodu DCS.

DCS World Otevřená beta

DCS World otevřená beta dostala spolu s AH-64D Rozsáhlou aktualizaci.

Hlavními body jsou samozřejmě opravy chyb a dříve zmíněné rozšíření mapy Sýrie a nový systém FLIR pro kompatibilní moduly.

Zdroj :