Společnost Heatblur ví, jak na prezentaci, a tento nový trailer Phantoms Phorever, který právě vyšel, nám připomíná, jak dobře nám umí ukázat, že jsou mistry ve svém řemeslu. Předobjednávka je nyní k dispozici, trailer je venku a o DCS: F-4E toho víme o dost více.

Trailer je tu!

DCS: F-4E je už dlouho na seznamu přání mnoha hráčů a letos v zimě konečně vyjde. Společnost Heatblur nám dala termín od konce roku 2023 do března 2024, kdy jejich nový modul vyjde.

 

První část traileru byla filmovou hostinou, která předváděla veškerou vizuální podívanou a rychlou akci, kterou od traileru na DCS World očekáváte. A v tom patří Heatblur k nejlepším!

V traileru na coververzi House of the Rising Sun od Audiomachine je vidět, jak F-4 bojuje s MiGy-21, vyhýbá se dávkám flaku, shazuje bomby, odpaluje rakety, klouže po vlnách a vůbec dělá všechny věci, které byste od Phantomu čekali. Jakmile tato vysokooktanová prezentace skončila, trailer přeřadil na vyšší rychlostní stupeň a poskytl nám několik skvělých informací o tom, co Heatblur dělá s F-4E. Zdá se, že Heatblur se opět chystá vytvořit nový standard pro DCS World.

Podrobnosti o modulu

Z vyprávění vyplývá, že Heatblur modelují fyzikální podstatu letounu jak vizuálně, tak na úrovni simulace. Vyzvali nás, abychom počítali nýty, protože jsou všechny přesně umístěny. Modely pilotů budou poprvé v DCS přizpůsobitelné s možností výběru prvků včetně helmy, těla, vybavení a rukavic. Vtipkují také o správném provedení podstatných detailů – například pilotova kníru.

Snimek obrazovky 2023 10 31 054422

Zdroj: Heatblur

Přibudou nové zbraně GBU-8 a AGM-12, zatímco AGM-45 Shrike, který už v DCS World je, se dočká vylepšení.

Hloubková simulace zahrnuje fyzikální simulaci radaru APQ-120 a zcela novou simulaci EW.

Snimek obrazovky 2023 10 31 054537

Zdroj: Heatblur

Provádějí se také simulace elektrických a kapalinových systémů, které dodají letounu F-4 Phantom ještě organičtější ráz. Faktory spolehlivosti mohou znamenat, že žárovka může být tlumenější než žárovky v okolí, dveře podvozku se mohou zaseknout a déle trvat, než se spustí. Simulovány jsou tisíce jednotlivých součástí.

Snimek obrazovky 2023 10 31 054615

Zdroj: Heatblur

Jester AI 2.0 přináší celou řadu nových funkcí tím, že se aktivně ptá a je interaktivnější. Nová Jester AI bude také externě skriptovatelná, což znamená, že komunita může do programování Jesteru přidávat vlastní segmenty. Tvůrci misí budou moci do svých kampaní a misí vnést více Jestera.

Snimek obrazovky 2023 10 31 054702

Zdroj: Heatblur

A konečně, DCS: F-4E přichází s podrobnou interaktivní příručkou. Heatblur poprvé zpřístupňuje tuto příručku přímo z modulu. Podržte kombinaci pravé klávesy a klikněte na libovolné tlačítko v kokpitu a dostanete se do segmentu příručky s podrobným popisem daného tlačítka. Pěkné! V plánu jsou také tréninkové mise a videa!

Snimek obrazovky 2023 10 31 054804

Zdroj: Heatblur

Předobjednávka začíná nyní

S ohledem na to, že společnost Heatblur očekává uvedení hry DCS: F-4E Phantom někdy v zimě, buď koncem roku 2023, nebo až v březnu 2024, jsou předobjednávky k dispozici již nyní. Běžná cena je stanovena na 79,99 USD, ale v současné době je na předobjednávky poskytována sleva 20 USD. Přídavné balíčky přidávají dvě licence (jednu pro vás, druhou pro vašeho kamaráda), trička a limitovanou edici hudebních alb Meteor pro F-4 a F-14.

To vše je nyní k dispozici prostřednictvím internetového obchodu Heatblur. Předobjednávky budou brzy zahájeny v e-shopu Eagle Dynamics a také na Steamu.

Zdroj :