Včera jsme dostali další DCS World newsletter od Eagle Dynamics a přináší nám přehled chystaných modulů pro simulátor. Některé z těchto přídavků od Magnitude 3 jsme si představili v nedávném příspěvku, ale je tu i něco navíc. Pokud máte zájem dozvědět se o něčem novém pro DCS World, čtěte dále.

Dnes si tedy představíme letoun MB-339A Aermacchi od IndiaFoxEcho pro DCS World. MB-339 je jednomotorový, dvoumístný cvičný proudový letoun a lehký letoun pozemní podpory, který vstoupil do služby na začátku 80. let – primárním uživatelem je italské letectvo. Tento vyspělý cvičný letoun má vynikající letové vlastnosti a je jisté, že se vám budou líbit jeho vynikající schopnosti.

Podíváme se i na další pokroky, kterých dosáhli partneři třetí strany Magnitude 3 s DCS: F4U-1D Corsair, stejně jako jejich letadlová loď třídy Essex. Podívejte se na snímky obrazovky níže, vypadají báječně.

Nový rok se rozjíždí na plné obrátky, a proto s potěšením oznamujeme skvělý pokrok na nových modelech letounů B-1B Lancer, B-52H Stratofortress a S-3B Viking AI. Nové modely vypadají parádně, takže se máme na co těšit!

DCS: MB-339A

DCS 026

Zdroj: Eagle Dynamics

MB-339 se také zúčastnil války o Falklandy a Malvíny s Armádou Argentinské republiky (Armada de la República Argentina) a byl také používán eritrejským letectvem v různých rolích, proti povstalcům, pašerákům a dokonce proti etiopskému letectvu.

Dnes je MB-339 používán také národním akrobatickým týmem SAE “Al Fursan” (“Rytíři”) a italským národním akrobatickým týmem “Frecce Tricolori”. MB-339 je jediným proudovým letounem schopným provádět slavný Lomcovák manévr.

MB-339 pro DCS si klade za cíl být nejrealističtější simulací tohoto letounu, jaká kdy byla pro PC vytvořena, a to nejen z hlediska funkčnosti systému a výkonu, ale zejména letového modelu. V současné době je letoun ve fázi interního testování a je průběžně vylepšován, protože jsou přidávány nové funkce.

 

F4U-1D Corsair

DCS 018

Zdroj: Eagle Dynamics

Magnitude 3 v současné době pracuje na detailním osvětlení kokpitu a výstrahách, které by měly odrážet, která konkrétní světla jsou zapnutá, jejich intenzitu a proměnlivost fosforového záření jednotlivých přístrojů.

Model poškození draku letadla je v rané fázi vývoje, zatímco letový model a systémy jsou z větší části dokončeny a dolaďují se na vysoký stupeň realismu.

DCS 014

Zdroj: Eagle Dynamics

Letadlová loď třídy Essex se blíží k dokončení a obsahuje funkční výtahy, detailní a funkční hangár a model poškození. Pracuje se na závěrečné fázi vývoje implementace hydraulických katapultů.

 

DCS World

3D modely

DCS 032

Zdroj: Eagle Dynamics

Rádi vás seznámíme s postupem prací na nových modelech letounů B-1B Lancer, B-52H Stratofortress a S-3B Viking. Ty budou k dispozici zdarma jako součást DCS. Na výše uvedeném snímku obrazovky si můžete všimnout otevřených pumovnic, které slouží k přepravě pum všeobecného určení, torpéd a dalších

DCS 010

Zdroj: Eagle Dynamics

 

DCS: AH-64D

DCS 008

Zdroj: Eagle Dynamics

A na závěr malý detail. Tento týden jsme se nedozvěděli nic o DCS: AH-64D, místo  toho se na steamu objevilo datum vydání na 26.LEDNA tohoto roku, že by ticho před bouří???

Zdroj :