Tři novinky, které vyšly v posledních dnech pro fanoušky DCS. Je tu nový mod pro DCS s názvem Olympus, který zní opravdu zajímavě a nabízí svižný trailer propagující jeho možnosti. Dále tu máme Mirage F1, který je nyní k dispozici k bezplatnému vyzkoušení, a nová kampaň Debden Eagles od společnosti Reflected jistě potěší fanoušky Mustangu.

Zkušební verze Mirage F1 zdarma

Ne všechny moduly se automaticky dostanou do systému bezplatné zkušební verze Eagle Dynamics DCS World a Aerges až dosud svůj Mirage F1 takto nezpřístupnil. To se dnes mění díky úhledné upoutávce, která tuto změnu oznamuje.

Zkušební verze umožňuje zájemcům vyzkoušet si modul po dobu 14 dní na jeden produkt v období šesti měsíců. Dost času na to, abyste se s modulem seznámili a zjistili, zda si ho chcete koupit, nebo ne. Je to skvělý způsob, jak si modul před koupí vyzkoušet. Společnost Aerges odvedla na modulu Mirage F1 a jeho třech vydaných variantách (ze čtyř) báječnou práci.

Nová kampaň P-51D

Nová kampaň Debden Eagles od Reflected Simulations, která vás posadí do kokpitu letounu DCS: P-51D Mustang, obsahuje 11 historicky založených misí vycházejících z výzkumu a původních dokumentů 4. stíhací skupiny. Součástí je 5 cutscén, realistické brífinky s dostupnými verzemi ve formátu PDF, unikátní kneeboardy a kontrolní seznamy, tisíc nahraných hlasových zpráv a rádiových vysílání a další.

Podívejte se na velmi působivý filmový trailer, který představuje některé akce kampaně. Hra je v prodeji od dnešního dne za 11,99 USD.

Mód Olympus vám dává kontrolu

Nový bezplatný a open source mod pro DCS World přináší něco opravdu unikátního, co by mohlo změnit způsob, jakým jsou scénáře DCS World pro více hráčů prožívány. Umožňuje dynamické ovládání jednotek v reálném čase prostřednictvím mapového rozhraní ve stylu RTS.

Jednotky lze spawnovat a zadávat jim úkoly, které mají splnit na základě vlastních misí.

Nejedná se o rozhraní pro pozemní ovládání jako v případě Combined Arms, ale spíše o to, aby se jedna osoba stala dirigentem orchestru, který je vaší kooperativní misí DCS. Zdá se, že je zaměřen spíše na letky a coop skupiny než na cokoli jiného s možností spawnovat jednotky a nastavovat jim konkurenční cíle, které pomáhají vytvářet dynamický příběh. Odpovědná osoba je pak zodpovědná za realizaci zajímavého scénáře – pokud jste fanoušky Dungeons and Dragons, pak si představte Dungeon Mastera.

Podívejte se na trailer níže a další informace a možnost stažení najdete zde na GitHubu skupiny, viz zdroj článku.