Nejnovější zprávou od společnosti Eagle Dynamics je, že DCS: Sinaj, nová mapa pokrývající Sinajský poloostrov, který se nachází mezi Egyptem a Izraelem, byla vydána a je nyní k dispozici ke stažení.  Spolu s novou mapou přichází i rozsáhlá aktualizace.

Létejte na obloze Egypta, Sinaje, Izraele a dalších zemí

DCS: Sinaj od OnReTech je rozsáhlá mapa s vysoce detailním terénem o rozměrech 700 × 700 km, která pokrývá části Egypta, Jordánska, Saúdské Arábie, Palestiny, Západního břehu Jordánu a Izraele, přičemž ústředním bodem je Sinajský poloostrov. Jedná se o moderní mapu, jejíž terén lze použít i k simulaci předchozích bojových scénářů v této oblasti.

Zde jsou některé z klíčových vlastností, jak byly zveřejněny na stránkách ED

  • 20 egyptských letišť, která zahrnují mezinárodní letiště v Káhiře, a 9 izraelských letišť, která zahrnují mezinárodní letiště Ben Gurion. Letiště jsou přesně vymodelována a obsahují osvětlení, přibližovací světla, systémy PAPI, TACAN a VOR.
  • Osvětlení měst využívající moderní technologii herního enginu EDGE.
  • Velká města jako Káhira, Ismail, Alexandrie, Suez, Port Said a Tel Aviv.
  • Asi 100 unikátních objektů, jako jsou letištní zařízení a památky včetně slavných pyramid v Gíze. Všechny objekty a prostředky jsou pro větší rozpoznatelnost rozděleny do území.
  • Velmi podrobně je zahrnuto pobřeží Suezského průplavu, Suezského zálivu a Akabského zálivu.
  • Implementace nové technologie procedurálního generování textur pozemků a textur normálových map pro hory. To poskytuje mapám DCS novou úroveň detailů.
  • Použití nových technologií pro vytvoření vylepšených výškových map, jejichž výsledkem je přesná síť povrchu.
  • Unikátní modely stromů.

V informacích o funkci je také uvedeno, že mapa vyžaduje 55,2 gigabajtů prostoru. Takže se ujistěte, že máte trochu místa. Standardní cena mapy je 49,99 USD, přičemž při uvedení na trh bude platit zaváděcí cena 39,99 USD. Zakoupit si ji můžete na stránkách společnosti Eagle Dynamics zde nebo na službě Steam.

DCS 2.8.6.41066 Open Beta

 

Spolu s novou mapou tu máme i rozsáhlejší aktualizaci pro otevřenou betu simulátoru. Asi nejzásadnějším prvkem aktualizace je přepracování Gazelly, o čemž jsem psali v minulém článku.

Není to však jediná zásadnější novinka. Spousty oprav a vylepšení se dočkali i ostatní moduly pro DCS World, jako například mnoho oprav a vylepšení pro mapu Normandy 2, nebo nové funkce radaru pro F-16 a F/A-18.

Matt Wagner ukazuje nové radarové režimy F-16 a F/A-18

Aktualizace přináší pro DCS: F/A-18C a DCS: F-16C  nový režimy a úpravy radaru. Nové video, které vyšlo, poskytuje přehled jednoho z nových režimů.

Aktualizaci radaru  podrobně popsal v krátkém videu Matt Wagner. Toto video pojednává o režimu radaru, který, jak Matt podrobně popisuje, funguje u obou stíhaček odlišně, ale poskytuje cenný radarový režim pro situace s velkým poměrem stran k cíli.

 

 

Zdroj :