DCS: South Atlantic se dnes dostává do předběžného přístupu. Nová mapa se zcela novou oblastí světa zahrnující jižní cíp Jižní Ameriky a Falklandské ostrovy přichází do DCS World. A spolu s ní je tu aktualizace otevřené bety simulátoru s novými funkcemi.

DCS: South Atlantic v předběžném přístupu

Společnost Eagle Dynamics již na svém oficiálním kanálu zveřejnila trailer a na discordu RAZBAMu se můžete, že produkt vyšel včera 9.6.2022. DCS: South Atlantic byla v posledních několika týdnech intenzivně předváděna a nyní přechází do stavu, kdy je uvolněna do předběžného přístupu.

Od RAZBAMu jsme se již dozvěděli, že na mapě ještě přibydou některá vylepšení. V plánu je detailnější síť pro některé horské oblasti a další vylepšení textur. Pravděpodobně budou přidány i některé budovy pro scenérie.

Trailer přichází s tímto krátkým popisem:

Představujeme mapu DCS: South Atlantic od RAZBAM. Majestátní kombinace Argentiny, Chile a Falklandských ostrovů vycházející ze současnosti. Jako bonus bude v blízké budoucnosti přiložen velkorysý balíček aktiv.

DCS: South Atlantic je nyní k dispozici v e-shopu DCS World v sekci Terény. Je k dispozici se speciální slevou za předběžný přístup ve výši 55,99 USD. Běžná doporučená cena je 65,99 USD. Nová mapa je dodávána s požadavkem na 66 GB volného místa na disku.

DCS 2.7.15.25026 Open Beta

Otevřená beta dostala aktualizaci, která přináší nejen novou mapu, ale dočkali jsme se především vylepšeného FLIR, Nových řízených střel R-60M pro Mi-24P, nového režimu RIPLE pro střely Hellfire v AH-64D a samozřejmě spousty oprav chyb.

Mezi klíčové prvky jde především o:

Kompletní seznam je k dispozici zde

Zdroj :