DCS 2.9 se blíží. Můžete očekávat zcela nové funkce Voice Chat Radio, vylepšení bojových letounů, nové 3D modely včetně S-300, S-3B, B-1B, B-52H, podporu Nvidia DLSS a mnoho, mnoho dalšího.V přípravě jsou také aktualizace grafického rozhraní hry pro více hráčů, které zlepší výběr spawnovacích bodů. V současné době probíhá interní kontrola nových funkcí, které budou brzy uvolněny pro větší testovací skupinu.

DCS 2.9

Hero1.png.6733640f11cba0c1eb361fa3ef51064f

Zdroj: Eagle Dynamics

Součástí nejnovějšího sestavení DCS 2.9 je pět měsíců vývoje, které jste dosud neměli možnost vidět.

Co můžete očekávat ve verzi DCS 2.9 a později, a to v žádném konkrétním pořadí:

  • Nové funkce hlasového chatu a pohlcující rádiové efekty
  • Vylepšení datového spojení pro letouny F-16C, F/A-18C, A-10C II a AH-64D.
  • Nový filmový pohled kamery
  • Nové 3D modely jako B-1B Lancer, B-52H, S-3B, S-3 Tanker, C-RAM, S-300PS
  • Vylepšení chování AI letadel
  • Přeprava vojáků na vozidle ovládaném hráčem
  • Podpora Nvidia DLSS
  • A další….

 

Multiplayer

Hero2.png.09dbb9d3a6d59eecd1d281bbc58decee

Zdroj: Eagle Dynamics

Nové uživatelské rozhraní serveru pro více hráčů přidává pohodlnější způsoby interakce a výběru slotů pro letadla na serveru pro více hráčů. Tato možnost, která byla komunitou velmi žádanou funkcí, vám umožní zobrazit všechna místa pro spawnování letadel na mapě a přímo z nich vybírat.

Přidán byl také systém filtrů pro seznam slotů, který bude zabudován do rozhraní. Když tedy vyberete slot ze seznamu, zobrazení mapy přeskočí na toto umístění slotu.

Kromě toho se dokončuje nový druh slotu pro letadla, který bude dynamicky přidáván systémem filtru na základě dostupnosti a zásob letištního skladu. Tento nový dynamický systém nenahradí tradiční sloty, ale přidá pohodlí tvůrcům misí a bude koexistovat s běžnými sloty pro spawn. Systém dynamických slotů bude rozdělovat spawny na parkovací pozice automaticky a nebude vyžadovat žádné dodatečné umístění letadel od tvůrce mise. Při spawnování v “dynamickém” slotu si uživatelé budou moci zvolit typ letadla, horký nebo studený start a všechny parametry, které jsou k dispozici v panelu přezbrojení. ou.

Zdroj :