Pokud stahujete nejnovější otevřenou betaverzi DCS World, je tu pro vás DCS: Mirage F1, protože společnosti Eagle Dynamics a Aerges vydali nejnovější modul pro DCS World.  Podíváme se také na další dostupné informace ze světa DCS World.

DCS: Mirage F1 je zde

dcs world flight simulator 18 mirage f 1

Zdroj: Eagle Dynamics

Stíhací letoun Mirage F1 společnosti Dassault, představený v 70. letech 20. století, byl víceúčelový stíhací, záchytný, průzkumný a útočný letoun spojený do jedné společné platformy s mnoha dílčími verzemi pro zákazníky po celém světě. Těchto stíhaček bylo vyrobeno 720 kusů a mnoho z nich se zúčastnilo rozsáhlých bojů v íránsko-irácké válce, během války v Perském zálivu, války na jihoafrických hranicích a v mnoha dalších operacích a konfliktech.

Společnost Aerges využila svých španělských vazeb a vymodelovala Mirage F1CE – stíhací variantu, kterou Španělsko provozovalo od poloviny 70. let až do roku 2013, kdy byla flotila vyřazena.

Mirage F1CE startuje podle vývojářů v téměř dokončeném stavu s letovým modelem PFM, detailní simulací nejrůznějších systémů, kvalitním 3D modelem, řadou nové munice včetně variant MATRA R550 Magic I a R530 IR a EM. Zvukové modelování také vychází ze skutečného letounu, takže by mělo mít extra autentický punc.

Další varianty včetně EE, BE a M budou nabízeny později. EE je víceúčelový útočník s některými přidanými unikátními funkcemi, zatímco BE je dvoumístný konvertoplánový cvičný letoun s téměř plnými bojovými schopnostmi. Model M má být přidán jako poslední a jedná se o modernizovanou verzi letounu s digitálními displeji a vybavením.

Aerges mířil vysoko a zdá se, že svých cílů dosáhl. Dokonce si vysloužil pochvalu v jazykovém testu nového modulu LOD (úroveň detailů) a optimalizace paměti textur.

Modul se samozřejmě uvádí na trh s trailerem, který vás má navnadit. A tady je!

Pokud vás Mirage F1 zaujal, je k dispozici na platformě Steam a v e-shopu DCS World za akční cenu 63,99 USD a běžnou cenu 79,99 USD.

Pokud vám unikly videa výcviků a představení funkcí před vydáním, najdete je na konci článku.

 

Aktualizace otevřené bety

Nejnovější otevřená beta verze hry DCS World je velká a obsahuje naprosto rozsáhlý seznam aktualizací pro mnoho modulů. F/A-18C, F-16C, AH-64D, DCS: Mi-24P Hind, Supercarrier, A-10C II, M-2000C a F-14 jsou jen některé z modulů, které se dočkaly aktualizací.

 

DCS WWII

DCS WWII se opět dočkala velké péče, a to díky novým misím, novým funkcím pro mnoho letadel, novému užitečnému zatížení a zavedení nastavení pojistek pro pumy z období druhé světové války. Sunstag od Eagle Dynamics nám přináší aktualizaci mnoha z těchto funkcí, takže pokud vás DCS WWII zajímá, měli byste se na něj podívat.

 

Zadní střelec pro Mi-24

DCS: Mi-24P získá malou palebnou sílu díky přidání střelců v prostoru za kabinou. Tito střelci, vyzbrojení kulometem PKB, mohou být užiteční pro palbu na vojáky a jiné menší cíle, zatímco primární zbraně vrtulníku jsou zaměřeny na větší cíle.

Wolfpack345 má o nich skvělé video přímo zde.

 

DCS: Ah-64D

Umělá inteligence George bude umět rozeznat přítele od nepřítele!

Jedním z problémů umělé inteligence George ve hře DCS: AH-64D je to, že nyní nedokáže rozeznat přítele od nepřítele. To se brzy změní!

V příští otevřené betaverzi přidáme nový systém identifikace cílů CP/G. Příští týden o tom plánuji vytvořit video, ale mezitím najdete aktualizovaný dokument George, který nový systém popisuje od strany 17.

Odkaz na zmíněný dokument ve formátu PDF naleznete zde.

Pro stažení se musíte přihlásit na svůj účet v DCS World.

 

Úplný seznam změn je k dispozici zde na fóru DCS World.

DCS: F-15E od RAZBAM

Máme tu náhled na  trojici zaměřovacích modulů, které RAZBAM hodlá v průběhu vývojového cyklu letounu DCS: F-15E přinést. Tim Taylor, jeden ze zúčastněných grafiků, ukázal, jak jednotlivé moduly vypadají. Podívejte se!

FYArih6XgAIKfR

Zdroj: RAZBAM

Magnitude 3 podcast

Nahlédneme do zákulisí, když Tricker a Sport dělají rozhovor s Rudlem a Hiromachim z Magnitude 3. V podcastu se podrobně věnují jejich vývojovému úsilí, které stojí za  DCS: F4U Corsair, a také jejich práci na letadlové lodi třídy Essex – obě jsou právě ve vývoji pro DCS.

 

Slíbená nejnovější videa o Mirage F1

Nejprve Growling Sidewinder natočil early access video z F1, ve kterém předvádí zachycení Mi-21. Výukové programy vám pomohou provádět podobné věci, ale je také velmi cenné vidět skutečné zachycení a Growling Sidewinder vám ho poskytne!

 

Společnost RedKite, která se zabývá návody a obsahem pro Aerges před předběžným přístupem, vydala další vynikající návod, který se zabývá radarem a zbraněmi vzduch-vzduch. Video má necelých 10 minut a v mžiku vás naučí střílet raketami vzduch-vzduch!

 

Spudnocker nás vezme na cestu historií, provozem a použitím Mirage F1. Uvidíme různé zbraně a krátce se podíváme na rozsáhlý seznam livrejí. Vytáhněte si popcorn a seznamte se s tímto působivým letounem.

 

Poté následuje výukový program se studeným startem, který vás zavede do hloubky. Pokud se chcete dozvědět všechno, tohle je to pravé video.