Dnes vám oznamujeme vývoj mapy poloostrova Kola pro DCS. Společnost Orbx Simulation Systems vytváří mapu severního cípu Evropy. Přečtěte si prosím podrobnosti.

Představujeme také pokrok ve vývoji nových animací pilotů pro DCS: AH-64D. Vylepšuje se rozsah pohybů a možnosti 3D modelů pilota a druhého pilota/střelce.

Exkluzivně ode dneška až do 5. srpna si můžete zakoupit DCS: The Channel Map a získat celý balíček aktiv pro druhou světovou válku zcela zdarma! Na oslavu si vychutnejte upoutávku!

Mapa poloostrova Kola

In Dev 29.07.2022.5

Zdroj: Eagle Dynamics

Ve spolupráci se společností Orbx Simulation Systems Eagle Dynamics oznamuje vývoj nového terénního modulu: poloostrov Kola. Společnost Orbx má více než 15 let zkušeností s vytvářením vysoce detailních scenérií a letišť pro platformy letecké simulace.

Kola

Hero2 2

Zdroj: Eagle Dynamics

Pro Rusko mají většinou nezaledněné přístavy v Murmanské oblasti, kde sídlí Severní flotila, nesmírný strategický význam. Úzký pozemní koridor z poloostrova Kola do středního Ruska se proto vyvinul v husté shluky vojenských letišť a základen.

Podobně severní oblasti Norska, Švédska a Finska odrážejí vojenský a hospodářský význam tohoto poloostrova, kde se nacházejí významné základny pro všechny druhy ozbrojených sil a rozsáhlá cvičiště, na nichž probíhají klíčová cvičení západních aliancí.

Hero3 2

Zdroj: Eagle Dynamics

Mapa poloostrova Kola bude pokrývat více než 550 000 km2 území v severní Skandinávii a severozápadním Rusku, plus velké části Norského a Barentsova moře pro námořní operace.

Podrobné letecké základny, které budou zahrnuty do prvního vydání mapy Kola, budou Bodø, Bardufoss, Evenes, Rovaniemi, Luleå, Vidsel, Monchegorsk, Olenya, Severomorsk-1 a -3 a další. Budou vymodelovány ve své současné konfiguraci. Kromě letišť bude přidáno mnoho důležitých armádních a námořních základen, zkušebních střelnic, radarů a skladů, stejně jako celá silniční a železniční síť.

Hero4

Zdroj: Eagle Dynamics

Zastoupeny budou také civilní POI, včetně klíčových budov, mostů, vodních přehrad, elektráren, přístavních zařízení a vertikálních překážek.

Dramatické fjordy a ledovce spolu s mnoha ostrovy vytvářejí zajímavé pobřeží. Přírodní krásy tohoto regionu doplňují lesy tajgy a arktické tundry, které jsou obklopeny jezery. Plánuje se letní i zimní verze mapy Kola.

Tým Orbx spolupracuje se zkušenými tvůrci kampaní pro DCS Baltic Dragon a Reflected Simulations, kteří při uvedení na trh vytvoří poutavé kampaně F/A-18C a F-16C.

Animace AH-64D

Hero5

Zdroj: Eagle Dynamics

Vylepšují se animace pilotů a kopilotů/střelců pro DCS: AH-64D. Výše můžete vidět náhled vystupování CP/G z letadla. Na těchto animacích se pracuje.

The Channel

Balíček aktiv z druhé světové války

Hero6

Zdroj: Eagle Dynamics

Od 29. července do 5. srpna můžete při nákupu mapy DCS: The Channel z Eshopu ED získat balíček DCS: WWII Assets Pack zdarma. Využijte této báječné příležitosti a vylepšete úroveň ponoření do druhé světové války díky stále se rozšiřujícímu seznamu leteckých, pozemních a námořních prostředků.

 

Zdroj :