V průběhu minulého týdne jsme se dočkali spousty novinek a také nejnovějších víkendových zpráv ze světa DCS, které nám přinesly řadu nových informací. Také jsme se dočkali nových videí z letounu F-15E, významné aktualizace, která přinesla celou řadu oprav, několika zajímavých novinek pro AH-64D a také nové kampaně pro F/A-18C.

Zpráva o vývoji AH-64D

Největší novinkou  byla veškerá práce, která byla odvedena na DCS: AH-64D Apache. Již jsme se dočkali o přidání radarem naváděné střely AGM-114L Hellfire, která je nyní v simulátoru k dispozici. Přibyl také laserový zaměřovač LST (Laser Spot Tracker).

Opravy modulu zahrnují omezenější rozsah frekvencí pro VKV AM rádio, které přijímá pouze v rozsahu 108 – 115,975 MHz. Bylo vylepšeno používání zbraní umělou inteligencí George a již se neobjevuje hlášení “Back Scatter”, když nejsou k dispozici žádné střely. Různá hlášení uživatelů také naznačují, že došlo k některým úpravám letového modelu, které pozitivně zlepšily ovládání.

Podívejte se na videa Matta Wagnera o radarem naváděné střele Hellfire a také o laserovém zaměřovači.

 

 

 

Videa k letounu F-15E

Vyšla dvě nová videa od RAZBAMu, která ukazují funkce DCS: F-15E Strike Eagle. První se týká zaměřovacího modulu LANTIRN, prvního z nejméně dvou plánovaných modulů pro toto letadlo. Jedná se o podrobný, 22minutový návod, jak pod používat.

 

Druhé video se zabývá zaměřovacím podem obecněji a také aktualizací HRM a INS.

 

Různí tvůrci obsahu, obdrželi náhledové verze DCS: F-15E Strike Eagle, což znamená, že se v příštích dnech na YouTube objeví poměrně dost náhledů.

Flaming Sunrise pro DCS: F/A-18C

Vyšla nová příběhová polodynamická kampaň pro jednoho hráče pro DCS: F/A-18C, DCS: Supercarrier a DCS: Persian Gulf. Kampaň Flaming Sunrise od Sandman Simulations zahrnuje obvyklý nárůst nepřátelských akcí v Perském zálivu, které vyžadují reakci.

Úderná skupina letadlových lodí USS Theodore Roosevelt se přesunula ze západní části Perského zálivu blíže k vodám Emirátů. V rámci omezení stanovených Air Tasking Order jste jako výkonný důstojník VF-192 Golden Dragons zodpovědní za plánování výcviku, hlídkování a v případě potřeby i bojových operací letky.

Společnost Sandman Simulations vytvořila systém, v němž výsledky jedné mise mají váhu pro misi následující. Během hraní kampaně se objeví od 8 do 26 misí, přičemž podle marketingových materiálů je průměr 12-17 misí. Kampaň je k dispozici na Steamu nebo v e-shopu DCS World za 12,99 USD.

Další aktualizace

DCS 2.8.5.40170 Open Beta je nejnovější verzí pro DCS World a přišla v ní spousta aktualizací pro dlouhý seznam modulů. Mezi hlavní novinky patří přepracovaný model motoru DCS: UH-1 Huey, dlouhý seznam aktualizací pro DCS: Mirage F1 a DCS: F-14 Tomcat, stejně jako menší aktualizace pro DCS: MB-339, DCS: JF-17, DCS: AJS-37.

Zdroj :