Nový týdenní od Eagle Dynamics oznamuje, že v další aktualizaci vyjde Flaming Cliffs 2024! Tato nová verze obohatí vaše zážitky z DCS o nové letouny úrovně Flaming Cliffs, jako jsou F-5E, F-86F a MiG-15bis. Dále ED oznamuje, že DCS: Supercarrier obdrží první část dlouho očekávané aktualizace, zejména interaktivní pohled Air Boss, který vám umožní přímo ovládat letadlovou loď v režimu pro jednoho i více hráčů.

A konečně, nový “launcher” se do DCS dostane již velmi brzy. Toto elegantní vylepšení rozhraní je navrženo tak, aby zjednodušilo přístup k vašim modulům DCS, nastavení a dalším funkcím. V příští aktualizaci se objeví také nové prvky uživatelského rozhraní pro více hráčů s dynamickými sloty.

Flaming Cliffs 2024

Plánované datum vydání

Flaming Cliffs (FC) 2024 rozšíří sérii o tři nová letadla: FC: F-5E, FC: F-86F a FC: MiG-15bis. Tato letadla jsou navržena tak, aby byla méně složitá a snadněji se učila, takže jsou ideální pro hráče, kteří dávají přednost přímočařejší letecké simulaci. Nové modely jsou dodávány s profesionálními letovými modely DCS, které zajišťují vysokou úroveň realismu.

Hero2.png.278967f7cb7033b10f6a067530d3aeb4

Zdroj: Eagle Dynamics

F-5E je stejně tak schopen vzdušného boje jako neřízených pozemních úderů. Jeho arzenál zahrnuje infračerveně naváděné střely “Sidewinder” a dva kanóny pro vzdušný boj zblízka. Je také vybaven radarem, který dokáže odhalit cíle mimo vizuální dosah. Pro útoky na pozemní cíle nese F-5E velké množství neřízených pum a raket.

Hero3.png.89ad99b8ace385f573d38b4ce4004b61

Zdroj: Eagle Dynamics

F-86F je legendární stíhací letoun z období korejské války. Jedná se o velmi schopný stíhací letoun vyzbrojený kulomety ráže 50 mm a ranými infračerveně naváděnými střelami vzduch-vzduch. V obratných rukou se více než vyrovnal ostatním letounům té doby a byl tvrdým soupeřem MiGu-15. F-86F mohl být také vyzbrojen neřízenými pumami a raketami pro útok na pozemní cíle.

Hero4.png.e7657eb48a2b6184e7aecc89b0d439ba

Zdroj: Eagle Dynamics

MiG-15bis byl v době svého zavedení do výzbroje během korejské války revolučním stíhacím letounem, který až do příchodu F-86 překonával všechny ostatní stíhačky na obloze. Byl to malý a lehký stíhací letoun, ale velmi robustní a odolný. Všichni piloti jej milovali, a když se s ním létalo naplno, byl to vynikající stíhací letoun. Je vyzbrojen jak dvěma 23mm kanóny, tak jedním 37mm kanónem, který dokáže způsobit vážné škody.

Stávající majitelé Flaming Cliffs 3 s letouny F-15C, A-10A, Su-27, J-11, Su-33, Su-25, MiG-29 a MiG-29S mohou přejít na novou verzi za poplatek 9,99 USD, což nabízí cenově dostupný způsob, jak si tyto skvělé přírůstky užít. Tato speciální nabídka bude k dispozici pouze do konce července, poté se cena upgradu zvýší na 14,99 USD. Modely FC: F-5E, FC: F-86F a FC: MiG-15bis si můžete zakoupit také samostatně za cenu 14,99 USD za každý

Supercarrier Air Boss

Pokrok ve vývoji

Hero5.png.12304aef9d5a49e57d4b9a2d815edac2

Zdroj: Eagle Dynamics

Jednou z nových funkcí, které se brzy objeví v DCS: Supercarrier, je paluba Air Boss (Primary Flight). Ta nabízí nové zábavné funkce, které vám umožní řídit vaši letadlovku, sledovat letovou palubu, nastavovat lodní světla, sledovat vzdušný prostor kolem vás, zobrazovat informace o přistávacím signálním důstojníkovi a mít velitelský pohled na “střechu”. V misích pro jednoho hráče i pro více hráčů lze přidělovat role Air Boss Control. To dodá online operacím na letadlových lodích nový rozměr.

Brzy se objeví noví “ředitelé” letadel, kteří pomohou nasměrovat letadla z jejich parkovacích míst na katapult a z přistávacího boxu na parkovací místo. Tato funkce je nyní dokončena pro jednoho hráče a pokračujeme se v práci na mnohem složitějším úkolu implementace pro více hráčů.

Spouštěč DCS World

Nová funkce

Hero6.png.6ca5831dcd29db06cae47b95d3bf5c24

Zdroj: Eagle Dynamics

Nový spouštěč DCS poskytne intuitivnější rozhraní pro nastavení možností před spuštěním DCS. Spouštěč DCS vám umožní efektivně organizovat moduly, kontrolovat aktualizace a přistupovat k různým nastavením z jednoho místa. Tato aktualizace je součástí trvalého úsilí o zlepšení přístupnosti a funkčnosti systému DCS. Cílem je, aby se DCS Launcher stal střediskem všech informací o DCS, které se týkají modulů, včetně dokumentace, výukových videí, údajů týkajících se livrejů, profilů joysticků a mnoha dalších!

Funkce, které přijdou brzy

DCS Launcher se bude nadále vyvíjet a přibude několik zajímavých funkcí:
Dokumentace
Výcviková videa
Liveries (šablony textur)
Profily hardwaru

Zdroj :