Tento týden nám nepřináší moc významných novinek oproti minulému, který obsahoval dlouho očekávaný vícevláknový upgrade pro DCS World. Tento týden tu jsou ale slevy, několik komentářů od Eagle Dynamics k vícevláknovému systému a několik obrázků upgradu pilota Horneta.

50% slevy na velké množství modulů pro DCS World

Počínaje 15. březnem, konče 26. března 2023 Eagle Dynamics je mnoho modulů, map a kampaní je k dispozici se slevou 50 %, na další moduly se vztahují menší slevy. Výprodej je doprovázen obvyklou efektní upoutávkou, která vás má navnadit na jeden nebo více modulů.

Podívejte se na e-shop DCS World nebo DCS World na Steamu a prohlédněte si nabídky.

Pro pár šťastlivců došlo u předobjednávky DCS: F-15E Strike Eagle opět k záměně cen a byl přidán na seznam slev, čímž se cena o dost snížila. Tento problém byl během několika minut odstraněn a modul byl na chvíli stažen z nabídky obchodu, zatímco společnost Eagle Dynamics problém řešila. Nyní je již opět k dispozici s původní slevou z předobjednávky.

Upgrade pilota Hornetu

in dev 17.03.2023.3

Zdroj: Eagle Dynamics

V návaznosti na některá nedávná vylepšení technik modelování pilotů se společnost Eagle Dynamics vrací k modelu DCS: F/A-18C Hornet a vylepšuje vizuální stránku i animace pilota. Podle poslední zprávy vylepšené animace modelu zlepší gesta a pózy při nečinnosti, které se všechny zlepšily tak, aby byly přirozenější. K dispozici je také nová animace katapultáže.

Tento model pilota bude také integrován do nového modelu pohledu z první osoby, který je uživateli VR velmi preferován.

Eagle Dynamics také uvádí, že stejného druhu vylepšení se po dokončení Hornetu dočkají i piloti Hindu.

Aktualizace pro vícevláknové systémy

Eagle Dynamics neřekli, co přesně přijde příště, ale upozornili na patch z minulého týdne, který byl téměř všeobecně chválen jako vylepšení zvyšující výkon. Není dokonalý a je třeba vyřešit řadu problémů, ale Eagle Dynamics děkují komunitě za nahlášení problémů.

Aktualizace mapy Sinai

YouTuber DCS Spudknocker zveřejnil nové video, ve kterém hovoří o aktualizacích vývoje s OnReTechem a mapy DCS: Sinai. Nedozvídáme se mnoho nového ani nevidíme nic nového, ale dostává se nám ujištění o pokroku, na kterém se pracuje. Je skvělé vidět lodě proplouvající Suezským průplavem – připomínka tohoto klíčového dopravního uzlu a geopolitického ohniska pro nejrůznější hypotetické scénáře pro DCS World.

Vizualizace RAZBAM F-15E

dcs razbam f 15e year of the strike eagle new 01

Zdtoj: Razbam

Máme pro vás nový screenshot letounu F-15E od generálního ředitele společnosti RAZBAM Rona Zambrana s působivou vodní scénou s krásným oranžovým světlem a přídavným spalováním, které napomáhají k celkově působivému vzhledu.

Na Twitteru se objevily také obrázky od vizuálního umělce společnosti RAZBAM Metal2Mesh, na kterých je model pilota letounu F-15E.

Malá aktualizace otevřené beta verze

Také vyšla malá otevřená beta aktualizace. DCS 2.8.3.37854.1 Open Beta obsahuje malý počet oprav, včetně několika oprav pádů, vyřešených problémů s jasem obrazovky u některých modulů, problémů s RWR u AH-64 a dalších.