Enigma, který se proslavil hrou Enigma’s Cold War, nedávno na svém kanálu na YouTube poskytl rozhovor společnosti Red Star Simulations, v němž se snažil získat informace o vývoji vyvíjené hry DCS: MiG-17. Dozvěděli jsme se několik zajímavých podrobností o projektu a několik videí ze zákulisí, která nám poskytují skvělé informace o tom, jak bude MiG-17 v DCS létat.

Rozhovor a video

Majitel společnosti Red Star Simulations ‘GVad’ poskytl zajímavý videorozhovor, který obsahuje několik krátkých klipů ukazujících MiG-17 v akci a některé jeho zvláštnosti. Pokud plánujete strávit nějaký čas létáním s MiG-17, až vyjde, možná se budete chtít podívat právě na tato videa, abyste viděli, jak nejlépe ovládat plyn letadla a některé jeho bizarní chování za letu.

Enigma a GVad hovořili o genezi projektu a jeho postupném přechodu od módu k oficiálnímu modulu, pod který se tým Eagle Dynamics podepsal jako třetí strana.

 

Ačkoli je MiG-17 úzce příbuzný s MiG-15, jeho přidaná (a volitelná) výzbroj a výkony z něj rozhodně dělají zajímavou nabídku a dalšího důstojného soupeře na některých serverech studené války (včetně Enigmy).

 

Zdroj :