Na oficiálním fóru DCS World se vývojář z MAESTRO z Urga Média pochlubil novými záběry a informacemi z rozšíření mapy Sýrie pro DCS World.

Nová videa a snímky

DCS Syrie 004

Zdroj: Urga Media

O tom, že se mapa DCS: Sýrie dočká rozšíření, víme už nějakou dobu. Nyní víme o dost víc o tom, jak bude toto rozšíření vypadat. Mapa se rozšíří o 250 km na východ a rozšíří se až k letecké základně Deir ez Zor.

Dalším zajímavým místem na mapě,  je základna Al Tanf Outpost, což je americká základna nacházející se uvnitř Sýrie. Byla součástí amerického působení proti ISIS v letech 2016-17 a později. Oba tyto klíčové body na rozšířené mapě jsou představeny na přiložených videích.

Zde je první s rychlou prohlídkou okolí Deiz ez-Zor.

Druhá ukázka, která zahrnuje základnu Al Tanf.

K dispozici je mnoho dalších snímků obrazovky, které ukazují letiště v Turecku a Iráku, cementárnu a vrtulníkovou základnu Lafarge, tureckou přehradu, opuštěná letiště a další.

Mama Sýrie pro DCS World byla vydána již před nějakou dobou a už tehdy byla rozsáhlá, rozmanitá a nabízela nepřeberné možnosti při vytváření scénářů. Bohužel to  zřejmě přinese i o něco vyšší HW nároky, které ani stávající mapy nejsou malé. Na druhou stranu DCS World je postupně vylepšován a optimalizován pro větší mapy, jako příklad uvedeme bezplatnou mapu Mariánských ostrovů, která byla při vydání pro mnoho uživatelů nehratelná, nyní je to již lepší, i když je to stále nejnáročnější mapa a někdo ji bohužel plynule nerozchodí.

Nevíme přesně, kdy tato aktualizace přijde, ale nyní víme, že je spojena s dalším velkým vydáním DCS World. Na nedávném videu DCS: AH-64D byl Matt Wagner dotázán také na rozšíření mapy Sýrie a odpověděl, že se brzy můžeme těšit na AH-64D a aktualizaci Sýrie, odhadl to na konec března, tak uvidíme.

Zdroj :