Nové letadlo od Thranda Design pro X-Plane 12 jistě zaujme, protože jejich Cessna 337 Skymaster z řady Dynamic Generation Series (DGS) je nyní k dispozici ke koupi.

Dvoumotorová Cessna

Thranda C337 2023 01 23 12.33.31

Zdroj: Thranda

Společnost Thranda se v posledních několika letech vývoje nových letadel pro řadu X-Plane pustila do zajímavých letadel a Cessna 337 Skymaster není výjimkou. Tento dvoumotorový letoun typu pusher-puller pochází z přelomu 60. a 70. let minulého století. Letoun, jak jej simuluje společnost Thranda, je poháněn dvojicí motorů Continental IO-360-C o výkonu 210 koní (při 2800 ot/min), což mu dává dobrý výkon a možnost použití dvou motorů, ale s unikátní konfigurací, která se vidí jen zřídka.

Společnost Thranda postavila tento letoun v rámci své řady Dynamic Generation Series (DGS), což znamená, že přístrojové panely jsou konfigurovatelné a na výběr je více než 50 různých přístrojů včetně Aspen EFD 1000 a podpory RealityXP 650 a GTN750. K dispozici je dynamický generátor livrejí s obrovským množstvím přizpůsobení, ovládáním materiálů PBR, nečistot a škrábanců a dalšími možnostmi. Navíc je k dispozici 9 livrejí, pokud si nechcete upravovat vlastní.

Letadlo je také vybaveno obvyklou škálou zvuků FMOD (včetně jedinečných a individuálních zvuků pro každý spínač a tlačítko), přizpůsobitelným systémem nabídek a dalšími funkcemi. Společnost Thranda se ve svých letadlech opravdu vyřádila.

Podívejte se na tuto nejnovější verzi v obchodě X-Plane.org za 39,95 USD viz zdroj.

Zdroj :