RAZBAM je tým vývojářů, který již několik let úspěšně vyvíjí addony pro letecký simulátor DCS World. na svém kontě má několik výborných zářezů (AV8-B, M-200C, MiG-19). Již delší dobu jsou však přípravy zaměřené na novou mapu Jižního Atlantiku.

Falklandské ostrovy a část Jižní Ameriky

Původní záměr byl vytvořit mapu Jižního Atlantiku, která by pokrývala především Falklandské ostrovy a virtuální piloti by si užívaly boje okolo ostrovů. Popudem nad tímto koncem světa nebylo totiž nic jiného, než známá Válka o Falklandy v roce 1982.

DCS RAZBAM South Atlantic Map 0 24 screenshot

Zdroj: RAZBAM

Ale na jaře tohoto roku bylo oznámeno rozšíření mapy i o část Jižní Ameriky, dle tehdejšího vyjádření, mapa by měla mít rozlohu 1 800 000 km2.  V Srpnu bylo zveřejněno několik záběrů z této nové mapy spolu s chystaným letounem F-15E.

DCS RAZBAM South Atlantic Map 1 3 screenshot

Zdroj: RAZBAM

Dnes nás RAZBAM potěšil krásnou upoutávkou, která nás provede panorámaty této mapy. Představí nádherné výhledy v denním světle a ještě působivější za soumraku. Mapu nás provedou především letouny z rukou RAZBAMu nad rozsáhlými pláněmi i nad nádhernými horskými hřebeny. Nebude chybět ani ukázka letišť.

O datu vydání se bohužel neuvádí nic, ale mašinérie s novými záběry se rozjíždí, tak doufejme, že to nebude dlouho trvat.

 

Zdroj :