Nejdříve v upoutávce na DCS World 2022 and Beyond a později potvrzeno společnostmi Eagle Dynamics a Ugra Media, DCS World: Normandie 2 je na nejlepší cestě stát se realitou pro tento simulátor. Teď tu máme další střípky z vývoje.

Nová mapa, která převzala starou mapu DCS Normandie a roztáhla ji tak, aby pokrývala větší území sahající na sever až k Londýnu a na jih až k Paříži, nabízí mnohem větší rozsah území k pokrytí a společnost Ugra Media se věnovala budování všech prostředků, které by byly potřeba k tomu, aby taková mapa ožila.

Na nejnovějších screenshotech je vidět Big Ben, námořní pevnosti Maunsellovy armády, elektrárna Battersea a také Eiffelova věž a další pařížské památky. Zbytek aktualizace ukazuje také řadu letišť. Byli jsme také informováni, že revidovaná mapa bude obsahovat celkem 65 letišť.

Kromě screenshotů vydala společnost Ugra Media také dvě nová videa, která ukazují několik různých prvků scenérie. Ciferník hodin Big Ben má skutečně realisticky pohyblivé ručičky, jak ukazuje parádní timelapse, zatímco londýnské loděnice si můžete krátce prohlédnout ve druhém videu.

Všechny tyto a další novinky od týmu Ugra Media jsou k dispozici na fóru DCS World Ugra Media.

Zdroj :