DCS: F-15E od RAZBAMu dělá vynikající pokroky a 15. únor 2023 je nyní plánovaným datem vydání předobjednávek. Requiem a Air Combat Tutorial Library se rozšířili o tutoriály pro DCS Mosquito.

Náhled na letoun F-15E

DCS: F-15E Strike Eagle od RAZBAMu vstoupil do závěrečné fáze ověřování a testování. Předobjednávka, na kterou se vztahuje 30% sleva, je v současné době plánována na 15. února 2023. Po zahájení předobjednávky předpokládáme, že F-15E bude uvolněn do předběžného přístupu o několik měsíců později a možná i dříve.

 

Be Afraid Of the Dark (část 1)

Digitální kniha F-15E

Hero2.jpg.9d5c50d08fec96f1f35d178ccbf9f8e5

Zdroj: Eagle Dynamics

Kniha Be Afraid of the Dark (Part 1) vypráví o vzniku, vývoji, vstupu do služby a operační historii letounu F-15E Strike Eagle až do roku 2002 (standard Suite 3E).

Na základě rozsáhlého původního výzkumu v historických archivech společnosti Boeing, rozhovorů s muži a ženami, kteří proměnili myšlenku letounu Eagle optimalizovaného pro boj ve vzduchu proti zemi ve skutečnost, a přístupu k frontovým posádkám, které s letounem v letech 1990 až 2002 bojovaly, kniha obsahuje celkem 100 000 slov plných poznatků, technických diskusí a anekdot, které jsou nádherně ilustrovány 150 barevnými obrázky.

Autorem této působivé knihy je Steve Davies, vysoce uznávaný vojenský spisovatel v oblasti letecké a kosmické obrany, moderátor podcastu 10 Percent True a příležitostný spoluautor a přispěvatel do kampaní DCS. Steve pro tuto jedinečnou spolupráci mezi 10 Percent True, RAZBAM a Eagle Dynamics přepracoval části původního textu a nově navrhl design knihy a snad díky ní budou vaše zážitky z létání s mocným Strike Eaglem ještě bohatší a plnější.

Steve plánuje text znovu přepracovat a zahrnout do něj vývoj a provoz F-15E v letech 2003 až 2023. To bude časem k dispozici prostřednictvím jeho webových stránek pod názvem Be Afraid of the Dark (Part 2).

 

Série výukových materiálů od Notso pro F-15E

Hero3.png.5541f5a9468f29b4940664ad36c8f606

Zdroj: Eagle Dynamics

Stejně jako většina stíhaček 4. generace je i F-15E letounem, jehož zvládnutí je velmi složité. Kromě příručky a přiložených výcvikových misí se RAZBAM spojil s bývalým důstojníkem zbraňového systému F-15E (WSO) a vytvořil sérii instruktážních videí DCS: F-15E. Vřele doporučujeme jejich zhlédnutí, abyste získali náskok při učení této bestie.

 

DCS: Mosquito  Air Combat Tutorial Library

 

 

image 3

Zdroj: Eagle Dynamics

Fanoušci série IL-2 Battle of Stalingrad tento zdroj dobře znají. Requiem a Air Combat Tutorial Library jsou zdrojem znalostí o letadlech této série, nicméně v posledních několika letech se Requiem rozšiřuje do světa DCS o výukové a podpůrné materiály, které pomáhají lidem naučit se několik modulů DCS s nejnovější sérií pokrývající velkolepé Mosquito!

Dvě videa ze série jsou nyní veřejně přístupná v knihovně výukových materiálů Air Combat. První z nich je přehled letounu, který poskytuje pohled na letoun jako celek – jeho funkci, schopnosti a celkové uspořádání typů systémů a výzbroje. Je v něm také několik skvělých filmových záběrů, takže stojí za zhlédnutí.

Dále Requiem vkládá své znalosti z reálného světa pilotáže a kombinuje je s historickými postupy, abyste mohli začít a pojíždět v Mosquitu. Requiemovy materiály obsahují schémata tzv. Jedná se o vizuální znázornění a vysvětlení, která tlačítka/páky/ovladače musíte ovládat, abyste mohli Mosquito nastartovat a pojíždět.

Průběhy jsou popsány v tomto videu.

Stáhněte si soubory

Návody nejsou uvedeny pouze v samotných videích, ale také jako dokumenty ke stažení, které jsou k dispozici v sekci uživatelských souborů DCS World. (Viz. zdroj)

Pokud zamíříte do uživatelských souborů DCS a stáhnete si Requiem’s Mosquito Mk.VI Cockpit Workflows, získáte PDF soubor, který obsahuje postupy pro každý klíčový okamžik provozu Mosquita včetně startu, vzletu a přistání.

Pokud jste fanouškem DCS WWII a rádi létáte s Mosquitem, ale potřebujete užitečný zdroj informací pro dodržování správných postupů nebo jako pomůcku pro váš typický provoz, je to skvělý způsob, jak začít nebo zůstat v obraze ohledně DCS Mosquita.