S potěšením můžu oznámit, že čtvrteční dohady o vydání předběžného přístupu DCS: Mosquito FB VI byly pravdivé. Samozřejmě bylo vydání doprovázeno velkou aktualizací otevřené Bety simulátoru DCS World a dostupných addonů. DCS: Mosquito doplní stále se rozrůstající WWII obsah ve hře.

DCS World Otevřená Beta je nyní aktualizovaná na verzi 2.7.6. Aktualizace přináší spoustu vylepšení pro Vipera, dlouho očekávaný DTT Dual Target Track režim. Hornet, AV-8B a JF-17 obdrželi podstatné vylepšení také. Celý seznam změn je zde.

Tento týden jsou v aktualizaci pro betu i nové vlastnosti mapy DCS: The Channel. Mapa dostane zimní nádech a mnoho unikátních orientačních bodů a objektů.

Tak pojďme se na to podívat!

DCS: Mosquito FB VI

Předběžný přístup
Hero1.png.e2fd8bd9cc6ac52c39b5852e1b4aacbe

Zdroj: Eagle Dynamics

DCS: Mosquito FB VI je nyní dostupný v otevřené betě. Přesto, že se jedná o předběžný přístup, měl by Mossi být v hratelném stavu. Nyní nastane druhá část vývoje a to vylepšení funkcí, přidání nových a oprava chyb.

 

Fáze 2 na čem se pracuje:

  • AI ovládání operátora u vícečlenné posádky
  • Dynamika absorbse otřesů od pneumatik
  • Provozuschopné zařízení pro záznam smyku
  • Poruchy motorů
  • Hasicí přístroje
  • Raketový výzbroj
  • Další skiny

 

 

 

Open Beta 2.7.6

Hero2.png.3b5d5b5bf9c9db91a17db742f48e1073

Zdroj: Eagle Dynamics

DCS World Open Beta 2.7.6 je nyní v platnosti a obsahuje vylepšení pro DCS: F/A-18C Hornet a DCS: F-16C Viper. Vrtulníky se také dočkaly nových doplňků a oprav chyb, zejména DCS: Mi-24P Hind a DCS: SA-342 Gazelle.

Editor misí získal nové prvky, zejména začlenění omezení pylonů pro mise pro jednoho hráče a servery pro více hráčů. To umožní tvůrcům misí omezit možnosti zbraní pro jednotlivé pylony. Připomínáme, že na této funkci se pracuje a že bude dále vyvíjena na základě vaší zpětné vazby. Pro více informací si prosím přečtěte celý seznam změn.

 

The Channel

Hero3.png.07803955f9b3bba0b0671b34465365f3

Zdroj: Eagle Dynamics

V aktualizaci DCS: The Channel, která je tento týden součástí otevřené betaverze, najdete mnoho nových unikátních objektů a vizuálních vylepšení podél silnic a kanálů. Přibylo také zimní období, které, povede k ještě většímu pohlcení misí a kampaní. Přidáno bylo také více než 15 nových unikátních památek, jako jsou nové kostely, katedrály, hřbitovy, vězení a mosty. Po celé mapě budou nyní jezdit také vlaky.

Připomínáme, že hra DCS: The Channel bude brzy vydána ve stabilní verzi a sleva v rámci předběžného přístupu již nebude k dispozici. Tento víkend máte poslední šanci ušetřit 20 % na tuto báječnou mapu DCS: The Channel.

Zdroj :