Společnost OnReTech sdílí DCS: Sinai s několika tvůrci obsahu, aby nám všem poskytla několik videí s náhledy a RAZBAM pokračuje s výukovými videi radaru pro DCS: F-15E

Mapa DCS: Sinai

Několik tvůrců obsahu získalo přístup k mapě DCS: Sinai, aby nám poskytli náhledy projektu a my jsme si mohli vytvořit lepší představu o tom co nás čeká.

Prvním je CasmoTV, který poskytuje skvělý pohled na mapu a ukazuje ji z různých míst a úhlů. Casmo zmiňuje řadu zajímavostí, včetně obrovské rozlohy Káhiry, rozmanitosti geografických prvků a rozmanitosti budov v jednotlivých lokalitách.

Zdá se, že další videa vysílají stejnou zprávu. Pricklyhedgehog72 zkoumá mapu z rychlých letadel a z nízkých letů v letounu Ka-50 a poskytuje nám skvělý pohled na některé z různých lokací.

Growling Sidewinder opakuje podobná sdělení z dalších dvou videí. Ukazuje také některá různá města počínaje Káhirou, ale také Alexandrii, Jeruzalém a Ammán.

Nakonec se HIP podrobně zabývá mapou a také se vydává na mnoho různých míst. Nechybí ani odpověď na otázku ohledně zařazení letecké základny Ramat David, která se již nachází na jižním okraji mapy DCS: Syria. Podle všeho bude přidána později v období vývoje early access.

 

Mapa vyniká ozmanitostí a hustotou objektů. Existuje tolik různých variant budov, že ačkoli je zřejmé, že dochází ke kopírování a vkládání, je zde i dobrá rozmanitost! To vše bude vypadat skvěle, ale může to způsobit i nějaké bolesti na straně výkonu.

Growling Sidewinder poukazuje na to, že nedávný vícevláknový patch pro DCS World možná přišel v pravý čas pro tuto mapu, a já nemohu než souhlasit. Zlepšení výkonu určitě pomůže lidem při řešení mapy s tímto druhem detailů. Optimalizace, něco, co Ugra Media v průběhu vydávacího cyklu DCS: Syria zvládla velmi dobře, bude důležitá i zde.

Další video ze série výuky  radaru F-15E je venku

RAZBAM pokračuje ve vydávání tréninkových videí před případným vydáním hry DCS: F-15E Strike Eagle. Videa jsou určena především k tréninkovým účelům, aby nám poskytla náskok, až F-15E nakonec skutečně vyjde. Fungují však také jako jakýsi ukazatel toho, v jaké fázi se projekt nachází.

Nové video se podrobně věnuje režimu GMT neboli Ground Moving Target. Podívejte se na něj při čekání na vydání DCS: F-15E Strike Eagle.

Zdroj :